• Informacje na temat:

  komisarz alex jaki to pies

Artykuły na temat: komisarz alex jaki to pies
 • Amerykańska pisarka apeluje o przyznawanie Oscarów grającym w filmach psom

  ...najsłynniejszy pies świata. A przynajmniej najsłynniejsza filmowa psia postać. Lassie była uosobieniem wszelkich cnót, jakie może mieć czworonożny przyjaciel człowieka: niezachwianej lojalności(...) polskiego serialu "Komisarz Alex". W tytułowego Alexa wcielały się trzy psy: Rocky, Ramzes i Wafel. Rocky ma za sobą burzliwą przeszłość. Jego pierwszy właściciel nie potrafił uporać się z jego...

 • "Komisarz Alex": Piękna kobieta i dwa psy

  Nad Zalewem Sulejowskim niedaleko Łodzi trwają zdjęcia do drugiej serii "Komisarza Alexa".

 • Druga seria "Komisarza Aleksa"

  W Łodzi trwają zdjęcia do drugiej serii "Komisarza Aleksa". Obok głównych bohaterów w nowej odsłonie serialu pojawi się - grana przez Aleksandrę Hamkało - pani weterynarz Ola, w której zakocha się serialowy komisarz Bromski, czyli Jakub Wesołowski.

 • Pies, przyjaciel aktora

  Mówi się "pieskie życie", tymczasem psie gwiazdy seriali mają życie pełne wrażeń. Trzeba jednak przyznać, że muszą się napracować. I często, podobnie jak ludzie, płacą za wysiłek wysoką cenę, jak Bej.

 • "Komisarz Aleks": Kim jest Michał Orlicz?

  ...- Michał Orlicz - przedstawi się Lucynie (Magdalena Walach) i Puchale (Ireneusz Czop) przystojny 30-latek, którego początkowo uznają za intruza przeszkadzającego im w prowadzeniu śledztwa. - Komisarz Michał Orlicz. Będziemy razem pracować - szybko doda Antoni Pawlicki, która gra nowego bohatera serialu "Komisarz Aleks".

 • Wszystko zależy od humoru psa

  Kuba Wesołowski zagrał główną rolę w najnowszym serialu kryminalnym TVP1 "Komisarz Alex".

 • Perfekcyjna pedantka

  Takiej jej jeszcze nie znamy. Magdalena Walach gra twardą i ambitną policjantkę w serialu "Komisarz Alex".

 • Antoni Pawlicki: Doświadczam rozmaitych stanów

  Antoni Pawlicki na planie "Komisarza Aleksa" spędza kilkanaście godzin dziennie. Praca to jedna z jego wielu pasji. Kocha też podróże, zwierzaki i jazdę na motocyklu.

 • Kuba Wesołowski: Co go czeka?

  Powraca przebojowa ekipa policjantów oraz ich kosmaty kumpel Aleks. W jesienne soboty, w drugiej serii "Komisarza Aleksa" pojawią się nowe wątki: kryminalne, ale i miłosne.

 • Pawlicki zastąpi Wesołowskiego

  ...przestępcami, którzy nie zawahają się przed niczym, żeby osiągnąć swoje cele. Komisarzowi Michałowi Orliczowi towarzyszyć będzie czworonożny detektyw Alex. Nie tylko w pracy. Michał okaże się samotnikiem(...) okolicznościach zginie Marek Bromski (Jakub Wesołowski). Do pogrążonych w żałobie po jego stracie policjantów z łódzkiego komisariatu dołączy nowy komisarz - zabójczo przystojny Michał Orlicz, w którego...

Wideo na temat: komisarz alex jaki to pies
 • "Komisarz Alex": Psia gwiazda

  Treser serialowego Aleksa, czyli Rocky'ego, opowiedział nam, jak przygotować psa do roli w serialu, ile czasu zajmuje praca zwierzęcia na planie i czy Rocky myśli, że naprawdę jest Aleksem?

Dyskusje na temat: komisarz alex jaki to pies