• Informacje na temat:

  komodo

Artykuły na temat: komodo
 • Bogumiła Wander: Czy uda jej się kiedyś zjeść wieczerzę z bliskim mężczyzną?

  Bogumiła Wander (73 l.) rzadko zagląda do albumu ze starymi zdjęciami ukrytego na dnie jednej z szuflad stojącej w jej salonie komody, ale przed świętami Bożego Narodzenia wyciąga go, by odnaleźć pewną fotografię. Znajduje na niej młodego, przystojnego mężczyznę, trzymającego saksofon. Niestety, nie mogą sobie osobiście złożyć świątecznych życzeń, przełamać się opłatkiem... Brat legendarnej spikerki, Włodzimierz Wander (77 l.), mieszka bowiem w Chicago i tam spędza każde święta.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Nagrody trzymam w komodzie pod telewizorem

  Najbardziej cenię nagrody przyznawane przez publiczność - twierdzi Barbara Kurdej-Szatan. W 2015 roku została laureatką aż dwóch takich wyróżnień - otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia" oraz nagrodę Stylowy Debiut. Aktorka przyznaje, że bardzo dba o statuetki, choć ze względu na małą ilość miejsca w mieszkaniu nie jest w stanie dobrze ich wyeksponować.

 • "Barwy szczęścia": Dziwne zachowanie

  Julita zauważy, że jej matka bardzo dziwnie się zachowuje.

 • "Miasteczko Cut Bank": Billy Bob Thornton został medium

  Zanim zaliczył przeprowadzkę do serialowego "Fargo", jeden z największych oryginałów Hollywood - Billy Bob Thornton odwiedził "Miasteczko Cut Bank". W thrillerze w reżyserii Matta Shakmana, współtwórcy telewizyjnej wersji hitu Coenów oraz takich przebojów małego ekranu jak: "Dr House", "Sześć stóp pod ziemią" i "Mad Men", wystąpił w towarzystwie samych asów: Johna Malkovicha, Bruce'a Derna, Michaela Stuhlbarga, Olivera Platta i Liama Hemswortha! Efekt kolaboracji aktora z plejadą rzeczonych...

 • Piotr Polk nie jest już tylko aktorem. Ruszył z własnym biznesem!

  Mało kto wie, że Piotr Polk (54 l.) od 21 lat ma nietypowe hobby. Kiedy kończy pracę na planie "Ojca Mateusza", pędzi do swojego warsztatu, by zająć się stolarką. Teraz pasję robienia mebli postanowił przekuć w biznes.

 • Cameron Diaz w szpitalu

  33-letnia Cameron Diaz ( "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) trafiła w piątek, 11 marca, do szpitala. Aktorka upadając z komody w swym domu w Hollywood poważnie rozcięła sobie głowę. Lekarze musieli założyć gwieździe kilkanaście szwów.

 • Olaf Lubaszenko prostuje informacje! Nie dostał "fuchy" w TVN!

  Olaf Lubaszenko (48 l.) nieco się obruszył...

 • Gwyneth Paltrow wśród smoków

  Gwyneth Paltrow postanowiła podzielić się ze swoimi wielbicielami wrażeniami z ekscytującego pobytu w Indonezji. Gwiazda zamieściła na swoim blogu "kartkę z dziennika podróży", którą opatrzyła fotografiami.

 • Natalia Siwiec (34 l.) właśnie została mamą małej Mii. Długo przygotowała się do przyjścia maluszka na świat. Teraz cieszy się każdą chwilą macierzyństwa i chce dać dziecku wszystko to, co dla niej najlepsze.

 • Vicious Art: Starzy znajomi

  1 listopada 2004 swą premierę miała debiutancka płyta Vicious Art, nowego szwedzkiego zespołu, założonego przez Matiasa Mäkelä i Roberta Lundina, byłych muzyków Dark Funeral. Album "Fire Falls And The Waitning Water" powinien zainteresować przede wszystkim fanów mocnego thrashu i intensywnego, szwedzkiego death metalu rodem z lat 90.

Zdjęcia na temat: komodo
Wideo na temat: komodo
 • Szatan Złotego Węża trzyma pod telewizorem!

  Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, że wszystkie swoje nagrody, w tym Złotego Węża za najgorszą rolę żeńską w komedii "Dzień dobry, kocham cię", trzyma na komodzie pod telewizorem. "Niedawno dostarczono mi tę nagrodę, jest obrzydliwa" – śmieje się Szatan.

Dyskusje na temat: komodo