• Informacje na temat:

  komorowski bronisław

Artykuły na temat: komorowski bronisław
 • Prezydent Bronisław Komorowski będzie gościem Kuby Wojewódzkiego

  To może być wydarzenie w kampanii wyborczej. Prezydent Bronisław Komorowski będzie gościem programu Kuby Wojewódzkiego. "We wtorek u mnie prezydent" - pochwalił się na Facebooku gospodarz talk show.

 • Bronisław Komorowski odsłonił tablicę poświęconą Danucie i Tadeuszowi Konwickim

  W pierwszą rocznice śmierci Tadeusza Konwickiego, na ścianie budynku, w którym mieszkał przy ul. Górskiego 1 w Warszawie, została odsłonięta tablica pamiątkowa poświęcona reżyserowi i jego żonie Danucie z Leniców Konwickiej. Tablicę odsłonili córka Konwickich Maria oraz były prezydent RP Bronisław Komorowski.

 • Bronisław Komorowski w "Ona tańczy dla mnie"!

  MC Grześ, który z pociętych wypowiedzi prezydenta Bronisława Komorowskiego stworzył nową wersję "Ona tańczy dla mnie". Klip "Ona tańczy dla mnie" w wykonaniu głowy państwa został już odtworzony ponad(...) Grzesia. Jeden z nich zasugerował nawet, że ta wersja "Ona tańczy dla mnie" powinna być "spotem promujący Polskę". "Myślę, że sam pan Prezydent Bronisław Komorowski by się nie obraził" - napisał inny...

 • Komorowski obejrzy "Niepokonanych"

  Prezydent Bronisław Komorowski będzie w sobotę gościem Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera w Krakowie. Na specjalnym pokazie obejrzy w towarzystwie słynnego australijskiego reżysera Petera Weira jego najnowszy film "Niepokonani".

 • Komorowski gratuluje Holland

  Prezydent Bronisław Komorowski w rozmowie telefonicznej pogratulował reżyserce Agnieszce Holland nominacji do Oscara, którą zdobył jej film "W ciemności". Informację o gratulacjach zamieszczono w środę po południu na profilu prezydentpl na Twitterze.

 • W mediach prowadzi Komorowski

  W minionym tygodniu najczęściej spośród kandydatów na prezydenta pojawiał się na wizji Bronisław Komorowski - wynika z raportu "Wybory Prezydenckie 2010".

 • TVP: Negatywny wizerunek Komorowskiego

  Spośród trzech głównych kandydatów na urząd Prezydenta RP, Grzegorz Napieralski jest w telewizji publicznej najczęściej prezentowany pozytywnie (55 proc.), Jarosław Kaczyński w sposób neutralny (56 proc.), natomiast Bronisław Komorowski - negatywnie (66 proc.).

 • TVP przeciw Komorowskiemu?

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wyjaśnia, czy TVP nie utrudniała pełniącemu obowiązki prezydenta Bronisławowi Komorowskiemu bezpośredniego wystąpienia na antenie publicznego nadawcy. Telewizja Polska taki zarzut stanowczo odrzuca.

 • W TVP najczęściej Komorowski

  W programach publicystycznych i informacyjnych TVP 1, TVP 2 i TVP Info najwięcej czasu antenowego uzyskał jak dotąd Bronisław Komorowski, spędzając na wizji ponad 17 godzin. Dla porównania wynik Grzegorza Napieralskiego to 7 godzin, a Jarosława Kaczyńskiego - 4 godziny.

 • Nie chcieli Komorowskiego w TVP

  Pełniący obowiązki prezydenta Bronisław Komorowski poprosił TVP1 o wywiad na żywo 3 maja, jednak publiczna telewizja mu odmówiła.

Zdjęcia na temat: komorowski bronisław
 • Bronisław Komorowski
 • Bronisław Komorowski i Anna Mucha
 • Bronisław Komorowski i Anna Mucha
Wideo na temat: komorowski bronisław
 • Cenne rady Komorowskiego dla młodych Polaków!

  Prezydent Bronisław Komorowski zabiegał dziś o poparcie wyborców na ulicach Warszawy. Podczas spaceru podszedł do niego chłopak, który zapytał, jak ma żyć i za co kupić mieszkanie jego siostra, która po trzech latach szukania pracy znalazła taką, w której zarabia 2 tys. złotych. "Znaleźć inną pracę. Wziąć kredyt. Mieć pracę. Wiesz, że w Polsce spada bezrobocie? A w Anglii idzie w górę" - odparł

 • Nosowska odznaczona przez prezydenta Komorowskiego

  Z okazji Święta Wolności w Pałacu Prezydenckim Bronisław Komorowski wręczył odznaczenia państwowe dla artystów za szczególne zasługi dla polskiej kultury. Ordery otrzymali m.in. Kayah, Katarzyna Nosowska i Chris Niedenthal. Zobaczcie, jak wokalistka skomentowała ten fakt... (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)

 • Dzieci Komorowskiego włączają się w kampanię prezydencką. Opublikowali filmik!

  Dzieci Bronisława Komorowskiego po raz pierwszy wychodzą z cienia, pojawiając się w 40-sekundowym filmiku zamieszczonym w serwisie YouTube. Siedząc na ławce w parku i stojąc wokół niej, zapewniają, że wiodą normalne życie: wychowują dzieci, płacą podatki i spłacają kredyty. Stwierdzają też, że choć nie zawsze zgadzają się ze swoim ojcem, to wiedzą, że zależy mu na Polsce. "Zdecydowaliśmy się to

Dyskusje na temat: komorowski bronisław