• Informacje na temat:

  kompleks

Artykuły na temat: kompleks
 • ​Recenzja Sambor "Umbra": Koniec z kompleksami!

  Dopada cię kompleks polskiej muzyki? Twierdzisz, że nie trzymamy poziomu Zachodu? "Umbra" przychodzi na ratunek!

 • Gwiazdorzy przyczyną męskich kompleksów

  Według opinii amerykańskich psychologów, umięśnione, opalone ciała takich gwiazdorów jak Brad Pitt czy Keanu Reeves, wywołują ogromne kompleksy u amerykańskich mężczyzn. Badania dowodzą, że większość z nich zaczyna trenować tylko po to, aby dorównać bohaterom kinowych hitów.

 • Kompleks Jerzego Połomskiego

  Piosenkarz chciał, by jego partnerka była niska. Padło na Anię Wyszkoni, z którą podczas koncertu Superdebiuty Połomski wykonał przebój "Nie zapomnisz nigdy". - Bardzo się cieszę, że telewizja chce mnie państwu pokazać. Dlatego nie zgłaszałem żadnych pretensji poza jedną... Zawsze miałem taki kompleks, że jestem za niski. Chciałem uprawiać aktorstwo, jednak Bozia nie dała mi warunków, by grać...

 • Kompleks czerwonego dywanu

  Przygotowania do ceremonii rozdania Oscarów prawie już ukończone. Tymczasem nominowana Kate Winslet wyznaje, że nie lubi spacerów po czerwonym dywanie.

 • Madsen ma kompleks Kermita?

  Michael Madsen ( "Wściekłe psy" , "Śmierć nadejdzie jutro" ), odtwórca roli Buda w filmie "Kill Bill: Volume 2" , wyznał, iż marzy o otrzymaniu własnej gwiazdy na hollywoodzkiej Alei Sław. Zaszczytu tego dostąpiło już wielu znanych przedstawicieli przemysłu rozrywkowego - zarówno ludzie, jak i postacie ... niezupełnie z krwi i kości. Właśnie jednemu z tych ostatnich szczęśliwców, czyli popularnemu Kermitowi z programu Muppet Show , Madsen zazdrości chyba najbardziej.

 • Elijah Wood: Kompleks Froda

  Elijah Wood obawia się, że niezależnie od tego, w jak wielu dobrych filmach jeszcze zagra, publiczność zapamięta go tylko jako hobbita Frodo z "Władcy Pierścieni" . Po pamiętnej roli młody aktor zdążył wcielić się już w postaci: psychopaty - niemowy, zboczeńca - zbrodniarza oraz piłkarskiego chuligana.

 • Julianne Moore: Kompleks Edypa

  Julianne Moore ( "Godziny" , "Daleko od nieba" ) usiłuje zebrać fundusze na projekt filmowy, który jest opartą na faktach, współczesną wersją mitu Edypa, opowiadającą o związku byłej aktorki Barbary Baekeland i jej syna Antony'ego. Julianne Moore jest współproducentką obrazu.

 • Tomasz Jacyków o swoich kompleksach

  Słynący z ekscentrycznego stylu życia Tomasz Jacyków po 20 latach pracy jako stylista napisał swoją pierwszą książkę. Na ponad 250 stronach rozprawia o modzie i sobie samym. Ujawnia m.in. swoje kompleksy.

 • Machinemade God i "Kompleks nieskończoności"

  Niemiecka metalcore'owa formacja Machinemade God, która pod koniec listopada 2005 roku podpisała kontrakt z wytwórnią Metal Blade, jest już gotowa do wydania debiutanckiego albumu. Płyta "The Infinity Complex" będzie miała swą premierę 13 lutego 2006 roku.

 • Hugh Jackman: Kompleks Davida Bowie

  Przy okazji premiery najnowszego filmu Christophera Nolana "Prestige" Hugh Jackman ( "Van Helsing" , "X-MEN: Ostatni bastion" ) wyznał, że żałuje w życiu dwóch rzeczy. Po pierwsze - nie może przeboleć, że na początku lat 80. opuścił koncert Davida Bowie. Po drugie - żałuje, że... opowiedział o tym swojemu idolowi, który także znalazł się w obsadzie "Prestige".

Zdjęcia na temat: kompleks
Wideo na temat: kompleks