• Informacje na temat:

  kompletną porażką

Artykuły na temat: kompletną porażką
 • Recenzja Afrojax "Nikt nie słucha tekstów": Hipster porażki z wydziału do spraw lamusów

  Afrojax trochę nakłamał. Otóż nie, nie ma tak, że nikt nie słucha tekstów. Są jeszcze tacy, którzy starają się zrozumieć, o co chodzi temu panu. Panu artyście.

 • Psy wygwizdany w Rzymie

  Gwizdami i buczeniem przyjęli rzymscy kibice piłki nożnej występ południowokoreańskiego rapera Psy prze finałem meczu o Puchar Włoch w niedzielę (26 maja) na stadionie olimpijskim w Wiecznym Mieście. Pomysł minikoncertu przed meczem okazał się kompletną porażką.

 • Recenzja The Corrs "White Light": Zmarnowali szansę, by milczeć

  Proponują nam wcale jednak nie to samo, do czego wcześniej nas przyzwyczajali. Gdzie ongiś był mariaż soft rocka z elementami celtyckimi i eteryczną wokalistyką, dziś jest... jakieś kompletnie niezrozumiałe disco. Celtyckie softy wracają dopiero w drugiej połowie nagrania, kompletnie jednak nie ratując "White Light" od bycia absolutną i kompletną porażką. "I Do What I Like" to właśnie disco-beaty...

 • Ryzykantka Mel C

  Mel C, była piosenkarka Spice Girls, sfinansowała z własnej kieszeni nagranie nowego albumu. Jeśli płyta "Beatiful Intensions" okaże się komercyjną porażką, może to dla brytyjskiej wokalistki oznaczać finansowe problemy.

 • Recenzja alt-J "Reduxer": Hip-folk od ziomeczków

  Jaki jest idealny przepis na artystyczną porażkę? Zespół zapewnia, że jest zakochany w hip hopie, więc prosi znanych raperów, żeby ci wzięli na warsztat ich piosenki.

 • Mali agenci - wielki sukces

  Zupełnie niespodziewanie na czele amerykańskiego box office'u znalazła się familijna komedia sensacyjna "Mali agenci 3D" Roberta Rodrigueza. Opowieść o rodzinie szpiegów, koncentrująca się tym razem zdecydowanie na parze latorośli, przyniosła wytwórni Dimension około 32,5 miliona dolarów wpływu. Ponownie świetny rezultat uzyskali "Piraci z Karaibów" , natomiast kompletną porażkę poniósł obraz...

 • "Dziedziczki" : Z przeszłości

  W tej historii próżno szukać fajerwerków. "Dziedziczki" to przede wszystkim film o powolnym odchodzeniu - o znikaniu tych, którzy stracili swój status i kompletnie nie potrafią odnaleźć się w realiach współczesnego Paragwaju. Z drugiej strony Marcelo Martinessi opowiada o kryzysie przez pryzmat doświadczeń pary lesbijek. W jego perspektywie nie ma w tym nic wyjątkowego, jednak w efekcie mamy do czynienia z zupełnie inną opowieścią, która ma w sobie potencjał wolnościowy.

 • "Nie odwołujcie się do tradycji"

  19-letnia Lena jeszcze rok temu była kompletnie nieznana i śpiewała jedynie pod prysznicem. Swoim radosnym i bezpośrednim sposobem bycia podbiła serca najpierw Niemców, a później całej Europy.

 • Hilton pozwana przez producenta

  Producenci komedii "Pledge This!" (2006), która okazała się kompletnym fiaskiem, pozwali celebrytkę i dziedziczkę hotelowej fortuny za niedopełnienie swoich zobowiązań związanych z promocją filmu. Tymczasem Hilton utrzymuje, iż zrobiła w tej kwestii wszystko, na co było ją stać.

 • Jarosław Kret o "Tańcu z gwiazdami": Nie lubię tańczyć, nie umiem

  Jarosław Kret nie żałuje porażki w programie "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Twierdzi, że już po pierwszych treningach zrozumiał, że źle się czuje na parkiecie i nie ma talentu do tańca. Szkoda mu wyłącznie Lenki Klimentowej, która z jego powodu odpadła z rywalizacji o Kryształową Kulę.

Zdjęcia na temat: kompletną porażką
Dyskusje na temat: kompletną porażką