• Informacje na temat:

  konarowski w m jak miłość

Artykuły na temat: konarowski w m jak miłość
 • Maria Konarowska: "Wspomnienie bezwstydności"

  Maria Konarowska niebawem po raz pierwszy zostanie mamą! Aktorka już wkrótce powita na świecie swoją pociechę, ale zanim to nastąpi, szczęśliwa przyszła mama czerpie garściami radość już z samych chwil oczekiwania. Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawił się kadr z sesji ciążowej, w jakiej brała udział.

 • Maria Konarowska jest w ciąży! Aktorka podzieliła się nowiną na Instagramie

  Maria Konarowska, gwiazda programu "Azja Express" i seriali "Plebania" oraz "Pierwsza miłość", spodziewa się dziecka. Aktorka szczęśliwą nowiną podzieliła się na swoim Instagramie...

 • "Pierwsza miłość": Zakonnik i dziennikarka

  Zakonnik i dziennikarka wkraczają do akcji. Robert Gonera i Maria Konarowska w nowych rolach w serialu "Pierwsza miłość" .

 • Wampiryczny ślub w "Pierwszej miłości"

  Scenarzyści serialu "Pierwsza miłość" postanowili zaskoczyć widzów. W jesiennych odcinkach Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski) przestanie być kawalerem. Wybranką jego serca zostanie Berenika (Maria Konarowska), z którą przed wakacjami zażarcie walczył o wpływy w firmie.

 • Serialowi aktorzy pomagają chorym dzieciom

  Grający w serialu "Pierwsza miłość" - Maria Konarowska, Łukasz Płoszajski i Michał Koterski - wzięli udział w finale akcji "Dziecięcy świat w kolorach" w szpitalu im. Radlińskiego w Łodzi. Aktorzy spotkali się z chorymi dziećmi i pomagali w malowaniu wielobarwnych motyli.

 • Dziennikarka w serialu

  Dołączając do obsady serialu "Pierwsza miłość", Paulina Młynarska wróciła do gry aktorskiej po 14 latach przerwy. Jakie to dla niej przeżycie?

 • Joanna Szczepkowska: Nie tylko aktorstwo

  Najdrobniejsze scenki rozbudowuje do oddzielnych etiud aktorskiego kunsztu; jej kreacje każą myśleć, jak tajemniczą sprawą jest aktorstwo - pisali krytycy o aktorce filmowej i teatralnej Joannie Szczepkowskiej. Artystka we wtorek, 1 maja, skończyła 65 lat.

 • Barbara Bursztynowicz: Inaczej niż w "Klanie"

  ...właściwego wyboru. Są z mężem jak dwie połówki słodkiego owocu. Nie lubią rozstawać się ani na chwilę. I wciąż na nowo chcą wyznawać sobie miłość. - Zanim wyjdziemy z łóżka i zaczniemy dzień, dotykamy się(...) dwóch obiecujących aktorów. Pierwszy to Mirosław Konarowski, znany m.in. z filmu "Con amore". Być może ich związek zakończyłby się przed ołtarzem, gdyby na drodze aktorki nie pojawił się kolega...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w maju 2019

  ...("Miłość nie ma płci - Kocha się człowieka, a nie jego płeć..."), jak również krytyką. - "Bardzo Cię lubię kochana Edytko. Ale błagam, jeśli nie chcesz stracić fanów, to trzymaj się z daleka od polityki(...) podobni jesteście ropiejącym wrzodem na zdrowej tkance polskiego narodu", "Zobacz jak żyją inni Gwiazdo co nędzy, biedy, sprawiedliwości widzieć nie chce" - czytamy pod wpisem. Największa...

 • Janda: "Nie" dla telenoweli

  ...występują m.in. Olga Sarzyńska, czyli Rutka z "Czasu honoru", Bartłomiej Firlet, czyli Mirek Mączka z "Komisarza Aleksa", Hanna Konarowska, czyli Wiola z "M jak miłość", i Rafał Fudalej, czyli Piotr(...) doskonale rozumie aktorów - zwłaszcza młodych - którzy przyjmują tego rodzaju propozycje. - Uważam, że najważniejsze w naszym zawodzie jest grać, grać i jeszcze raz grać jak najwięcej różnych rzeczy...