• Informacje na temat:

  konarska marta i piotr grabowski

Artykuły na temat: konarska marta i piotr grabowski
 • Piotr Grabowski już nie jest samotny!

  ...namawiała go starsza córka - znana m.in. z seriali "Belfer" i "Julia" - Aleksandra Grabowska (22 l.). Niestety, Marta Konarska nie chciała dać byłemu mężowi kolejnej szansy. Piotr przez pewien czas spotykał(...)Słoneczny wakacyjny poranek. Na plan serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" w Nastajkach pod Ostródą przyjeżdża Piotr Grabowski (49 l.). Towarzyszy mu młoda kobieta. Piotr przedstawia ją członkom ekipy...

 • Anna Dereszowska: Jednak rozstanie

  Każdy związek przeżywa wzloty i upadki. Trzeba tylko wiedzieć jak radzić sobie z tymi gorszymi momentami. Niestety w dzisiejszych czasach pary bardzo często rozchodzą się zamiast spróbować pokonać kryzys.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Piotr Grabowski wciąż kocha swoją eks?

  Piotr Grabowski, czyli Konrad Jantar z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", nie ma szczęścia w miłości. Od sześciu lat, czyli od chwili rozstania z Anną Dereszowską, wciąż nie spotkał kobiety, u boku której mógłby zapomnieć o mamie swej 11,5-letniej już córki Leny.

 • Piotr Grabowski przyłapany z tajemniczą kobietą

  Wygląda na to, że w życie uczuciowe Piotra Grabowskiego (51 l.) znów zakwitło!

 • "Prawo Agaty": Piotr Grabowski wierzy, że spotka jeszcze miłość swojego życia

  Piotr Grabowski, czyli mecenas Krzysztof Tuliński z "Prawa Agaty", jest przekonany, że jeśli spotka odpowiednią kobietę, będzie potrafił stworzyć z nią wartościowy i trwały związek. - Nie jest jednak łatwo znaleźć miłość na całe życie - mówi.

 • Anna Dereszowska pogodziła się z byłym facetem. Mediował obecny partner

  Choć po rozstaniu Anna Dereszowska (36 l.) i Piotr Grabowski (49 l.) byli w konflikcie, zdołali się pojednać. W dużej mierze dzięki obecnemu partnerowi aktorki.

 • "Lekarze na start": Kto jest kim w "Chirurgach" po polsku?

  We wrześniu na antenie Telewizji Puls zadebiutuje nowy serial fabularny "Lekarze na start" opowiadający losy pięciu absolwentów medycyny - Zuzy (Dominika Kryszczyńska), Dagi (Maria Pawłowska), Piotra (Kamil Szeptycki), Marty (Zuzanna Grabowska) i Łukasza (Filip Gurłacz), którzy trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Poznajcie ich korzenie!

 • Anna Dereszowska: Nie kolekcjonuję żonatych mężczyzn!

  Anna Dereszowska (35 l.) w rozmowie z magazynem "Pani" szczerze opowiada o jej ostatnim związku z Piotrem Grabowskim (45 l.)!

 • Czy to początek końca ich miłości?

  Anna Dereszowska i Piotr Grabowski, czyli Dorota i Tomasz z "Siły wyższej", są parą od sześciu lat, ale ostatnio - jak donosi "Życie na gorąco" - w ich związku nie dzieje się najlepiej. Czyżbyśmy byli świadkami końca miłości kolejnej gwiazdorskiej pary?

 • Dereszowskiej wreszcie udało się rozbić małżeństwo!

  Jej kochanek, Piotr Grabowski, ostatecznie postanowił rozstać się z żoną. Ich sprawa rozwodowa jest w toku.