• Informacje na temat:

  koncert biebera w polsce bilety

Artykuły na temat: koncert biebera w polsce bilety
 • James Arthur: Koncert w Polsce odwołany! Pilna operacja wokalisty

  Niemal w ostatniej chwili odwołano zaplanowany na 30 stycznia wyprzedany koncert Jamesa Arthura w klubie Stodoła w Warszawie. Zwycięzca brytyjskiego "X Factora" z 2012 r. pilnie musiał przejść operację.

 • Skarpetka Justina Biebera może być twoja!

  Fani Justina Biebera traktują przedmioty z nim związane jak relikwie. W sprytny sposób postanowili to wykorzystać organizatorzy łódzkiego koncertu wokalisty.

 • James Arthur: Koncert w Polsce w 2020 r.

  .... Przed problemami finansowymi uratowały go koncerty w Europie Wschodniej. Dzięki występom m.in. w Mołdawii, na Ukrainie i w Polsce Arthur nie zbankrutował i mógł myśleć o nagrywaniu kolejnych utworów, aż(...)James Arthur powróci do Polski w ramach nowej trasy koncertowej zatytułowanej "The YOU Tour". Brytyjczyk promować będzie swój trzeci album "You", który ukaże się 18 października. Płyta zawierać...

 • Koncerty 2016 w Polsce: Rihanna, Justin Bieber, Mariah Carey i inni

  Fani muzyki, szykujcie portfele! Poniżej znajdziecie listę koncertów zagranicznych gwiazd już ogłoszonych na najbliższe 12 miesięcy w naszym kraju. A to na pewno nie wszystko!

 • Belieberki, jesteście gotowe? Justin Bieber już dziś w Łodzi!

  W poniedziałek, 25 marca, odbędzie się pierwszy w Polsce koncert idola nastolatek, jednej z największych gwiazd światowego popu - Justina Biebera.

 • Zapłacili 1500 zł za spotkanie z Justinem Bieberem

  W pięć minut rozeszły się wszystkie wejściówki "meet & greet" na koncert Justina Biebera w Łodzi.

 • Justin Bieber: Kosmiczne ceny biletów trasy koncertowej

  Justin Bieber zaraz przed premierą swojej płyty "Purpose" ogłosił, że rusza w światową trasę koncertową. Ceny biletów, szczególnie tych w wersji VIP, nie zachwyciły jednak fanów.

 • Prawdziwych idoli już nie ma

  ...bilety na koncert Justina Biebera. Dramat wymalowany na ich twarzach porównywalny jest jedynie z tym, co obserwujemy podczas największych tragedii. Skąd zatem tytułowa teza, że dziś prawdziwych(...) rzeczy! W relacji z pierwszego koncertu Madonny w Polsce pisałem tak: "Tłum nie falował, nie tańczył, nie oddawał się emocjom. Jedynie utwory 'Holiday', 'Miles Away', 'Like A Prayer' i 'Ray Of Light...