• Informacje na temat:

  koncert charytatywny dla

Artykuły na temat: koncert charytatywny dla
 • Małgorzata Kożuchowska wspiera chorą Magdalenę Piekorz. Będzie specjalny koncert?

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) namawia Michała Żebrowskiego, by w jego teatrze zorganizować koncert, z którego datki przeznaczone będą na leczenie Magdaleny Piekorz (43 l.).

 • "Nasz Anioł w Krakowie": Koncert dla Krzysztofa Globisza

  Na leczenie aktora Krzysztofa Globisza przeznaczony zostanie dochód z koncertu "Nasz Anioł w Krakowie" oraz aukcji wiecznych piór i zegarków znanych osób. Wieczór charytatywny odbędzie się w niedzielę, 15 lutego.

 • Anna Dymna prosi o wsparcie dla chorej koleżanki. Zorganizowała koncert

  Anna Dymna (67 l.) już niejednokrotnie udowadniała, że ma wielkie serce i lubi pomagać innym. Teraz także włączyła się w akcję charytatywną. Tym razem zbiera na pomoc dla Teresy Budzisz(...) publicznego o przedmioty na licytację. Ostatnio na rzecz Budzisz-Krzyżanowskiej odbył się koncert w Filharmonii Krakowskiej. Pani Anny oczywiście nie mogło zabraknąć!

 • Koncert pamięci Jana "Kyksa" Skrzeka

  26 marca w Kinoteatrze Rialto w Katowicach odbędzie się wyjątkowy koncert pamięci Jana "Kyksa" Skrzeka.

 • Magda Steczkowska wzięła udział w akcji charytatywnej. Pomogła choremu dziecku!

  Magda Steczkowska (40 l.) postanowiła włączyć się w jedną z akcji charytatywnych. Tym samym wspomogła chorą Weronikę. Zawalczyła o jej zdrowie i marzenia.

 • Anna Dymna: Gwiazdy są cudowne

  - Polskich gwiazd nie trzeba długo zachęcać do współpracy przy akcjach charytatywnych, są cudowne - twierdzi Anna Dymna. Co roku organizowany przez jej fundację festiwal piosenki dla dzieci niepełnosprawnych wspiera kilku czołowych polskich wokalistów lub aktorów.

 • "Druga szansa": Randka Moniki i koncert w Bazie

  ...medialne dla eventu Boreckiej obiecuje Adam (Bartłomiej Topa), który jest szefem stacji Aktywna TV. Impreza charytatywna, która wspierała Monika okazuje się początkowo sukcesem, jednak następnego...

 • Kożuchowska kolęduje z prezydentem

  Prezydent RP Bronisław Komorowski zaprosił do wspólnego kolędowania m.in. Marylę Rodowicz, i Stanisława Soykę. Koncert poprowadziła Małgorzata Kożuchowska. - Papieżowi i prezydentowi się nie odmawia - stwierdziła z uśmiechem aktorka.

 • Skandal po koncercie Bajmu w Lublinie. Co na to Beata Kozidrak i Andrzej Pietras?

  ...będę się o to dopytywał, to nie w moim stylu. Ja zagrałem tam dla Jarka i z Jarkiem. W Bajmie, jak widać, nic się nie zmieniło - dodaje Koziara. Jubileuszowy koncert Bajmu nie był imprezą charytatywną(...)Czterdzieści tysięcy fanów przyszło na koncert na lubelskim Starym Mieście. Beata Kozidrak zaśpiewała "Dwa serca, dwa smutki", "Białą armię", "Nie ma wody na pustyni". Stojąc na scenie, widziała...

 • Płyta "Help Maciek 2": Przyjaciele na pomoc Maciejowi Miernikowi

  Płyta "Help Maciek 2" to jedyny zapis DVD i CD, jaki powstał przy współudziale gwiazd rzeszowskiej sceny muzycznej lat 80., oraz zaproszonych gości. Całość została zrealizowana, by pomóc choremu na raka Maciejowi Miernikowi.

Zdjęcia na temat: koncert charytatywny dla
Dyskusje na temat: koncert charytatywny dla