• Informacje na temat:

  koncert coldplay

Artykuły na temat: koncert coldplay
 • Coldplay: Kameralny koncert

  Zaledwie 150 widzów miało szansę podziwiać angielski zespół Coldplay na kameralnym koncercie w sali Opery w Sydney, który odbył się w środę, 16 lipca. Fani byli zachwyceni, zaś wokalista Chris Martin żartował, że jego grupa "zeszła do podziemia".

 • Specjalny koncert Coldplay

  Członkowie brytyjskiej formacji Coldplay pokazali niedawno, że bardzo zależy im na fanach. Podczas trwającej obecnie wizyty w Stanach Zjednoczonych, pomimo że wichura zniszczyła im scenę i spowodowała uszkodzenie sprzętu, zagrali dla swoich wielbicieli akustyczny koncert na parkingu samochodowym.

 • Wzruszające oświadczyny na koncercie Coldplay

  Mężczyzna oświadczył się podczas piątkowego (17 czerwca) koncertu Coldplay na Stadionie Wembley w Londynie. Nagranie z tego wydarzenia szybko obiegło internet.  Kiedy Coldplay zaczęli grać "Fix(...) mówiąc nikomu, zabrałem więc pierścionek na koncert. To była wyjątkowa chwila." Para planuje pobrać się w 2018 roku. 26 czerwca Coldplay pojawią się na Glastonbury Festival, a później udadzą się do...

 • Coldplay: Zaskakujący koncert Chrisa Martina

  Członkowie brytyjskiej formacji Coldplay większość czasu spędzają teraz w studiu, gdzie kończą prace nad swoim nowym albumem. Chwilę przerwy zrobił sobie jednak Chris Martin, wokalista zespołu, który w czwartek, 11 kwietnia, zagrał koncert na londyńskim Trafalgar Square.

 • Coldplay odwołali koncert na Florydzie

  Z powodu infekcji układu oddechowego, jakiej nabawił się Chris Martin, lider brytyjskiej grupy Coldplay, w środę, 14 września, została ona zmuszona do odwołania koncertu w Tampa na Florydzie. Wokalista popularnego zespołu już dzień wcześniej, podczas koncertu w Miami, narzekał na problemy zdrowotne. Poprosił nawet lekarza, by ten zaaplikował mu lekarstwa, po których będzie mógł wyjść na scenę.

 • Paradoks Coldplay

  ...koncert w Polsce. "No, może poza Slashem" Od początku, a więc od 1996 roku, kiedy to zaczęli grać razem (nazwali się "Coldplay" dwa lata później), skład grupy pozostał bez zmian. Nie towarzyszyły im(...) dzieci. Podczas jednego z koncertów Coldplay, Chris miał zaprosić na scenę Alicię Keys. "Za chwilę wystąpi ze mną najpiękniejsza kobieta na świecie. No, może poza moją żoną" - dodał pospiesznie Martin...

 • Coldplay zagrali ukryty koncert dla bezdomnych

  Brytyjska grupa Coldplay zagrała w Liverpoolu trzymany w tajemnicy kameralny koncert świąteczny, który miał na celu zwrócenie uwagi na "ukryty problem bezdomności".

 • Coldplay się tłumaczą

  Ceny biletów na koncert brytyjskiego kwartetu Coldplay w Chile wprawiły tamtejszych fanów w prawdziwe osłupienie...

 • ​Nowości płytowe: Vanessa Paradis, Van Morrison i Coldplay

  Któż nie pamięta wielkiego przeboju "Joe le taxi" z 1986 roku? Jego wykonawczyni Vanessa Paradis wciąż nagrywa i właśnie wydaje kolejny album. Inne nowości to płyta Van Morrisona i koncertowy album grupy Coldplay. Wszystkie premiery - 7 grudnia.

 • Coldplay w sieci

  Nowy album brytyjskiej grupy Coldplay, "X & Y", na tydzień przed oficjalną premierą przeciekł do Sieci. Jednak członkowie formacji nie przejęli się za bardzo tym wydarzeniem. Natomiast polscy fani zespołu mają szansę wygrać wyjazd na paryski koncert Coldplay, który odbędzie się 9 czerwca! Konkurs zorganizowała Akademia Muzyki RMF FM portal INTERIA.PL.