• Informacje na temat:

  koncert cranberries polska

Artykuły na temat: koncert cranberries polska
 • The Cranberries już w Polsce. Koncert w Lublinie w piątek

  W piątek 3 czerwca grupa The Cranberries zagra w Arenie Lublin. Muzycy są już w mieście.

 • The Cranberries w Polsce: Najnowsze informacje

  ...25 kwietnia w katowickim "Spodku" wystąpi irlandzki zespół The Cranberries. Grupa przywiezie ze sobą cały sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, aby zapewnić jak najlepszą jakość koncertowego show. Sprzęt, który jest tak wyspecjalizowany, że niemożliwe byłoby zastąpienie go jakimkolwiek odpowiednikiem najlepszych polskich firm nagłośnieniowych, przyjedzie do naszego kraju w specjalnym konwoju...

 • The Cranberries: Niespodzianki dla polskich fanów

  ...25 kwietnia w katowickim "Spodku" po raz pierwszy przed polską publicznością zaprezentuje się znana irlandzka formacja The Canrberries. Grupa promować będzie swoją ostatnią płytę "Wake Up And Smell The Coffee". Z okazji koncertu firma Universal Music Polska, dla której nagrywaja The Cranberries i organizatorzy koncertu zdecydowali się przygotować niespodziankę.

 • The Cranberries powraca do Polski. Koncert w Lublinie

  ...3 czerwca w Arenie Lublin odbędzie się koncert popularnej szczególnie w latach 90. irlandzkiej grupy The Cranberries.

 • The Cranberries w Warszawie: Koncert wyprzedany

  W niedzielę (14 października) na warszawskim Torwarze wystąpi grupa The Cranberries, jedna z gwiazd lat 90. Bilety na ten koncert zostały już wyprzedane.

 • The Cranberries w Polsce

  Fani grupy The Cranberries, którzy byli zawiedzeni odwołaniem koncertu zespołu w Gdynii, w ramach Inwazji Mocy Radia RMF FM w 2000 roku, doczekają się jednak przyjazdu Dolores O'Riordan i jej kolegów do Polski. Irlandzka formacja zagra wystąpi 25 kwietnia w katowickim "Spodku".

 • Dolores O'Riordan, wokalistka The Cranberries, nie żyje. Reakcje artystów

  W poniedziałek, 15 stycznia, w wieku 46 lat nagle zmarła Dolores O'Riordan, wokalistka irlandzkiej grupy The Cranberries. Piosenkarkę w mediach społecznościowych wspominają inni artyści.

 • The Cranberries w Lublinie: Znamy wymagania zespołu

  Spacer po mieście i degustacja lokalnych piw - lubelskie media podają szczegóły wizyty grupy The Cranberries, która 3 czerwca zagra w Arenie Lublin.

 • The Cranberries podbili Katowice

  Ponad 7 tysięcy osób bawiło się w czwartek, 25 kwietnia, na pierwszym w Polsce koncercie słynnej irlandzkiej grupy The Cranberries. Wszyscy fani zespołu mogą być z koncertu zadowoleni. Usłyszeli największe przeboje zespołu, m.in. "Zombie", Salvation" i "When You're Gone".

 • The Cranberries: Damy czadu

  ...25 kwietnia w katowickim Spodku wystąpi irlandzka formacja The Cranberries. Dolores O'Riordan i jej koledzy już od połowy lutego koncertują w Europie i jak mówią, są już dobrze rozgrzani i dlatego podczas wizyty w Polsce na pewno dadzą czadu.