• Informacje na temat:

  koncert cranberries w polsce

Artykuły na temat: koncert cranberries w polsce
 • The Cranberries powraca do Polski. Koncert w Lublinie

  ...3 czerwca w Arenie Lublin odbędzie się koncert popularnej szczególnie w latach 90. irlandzkiej grupy The Cranberries.

 • The Cranberries już w Polsce. Koncert w Lublinie w piątek

  W piątek 3 czerwca grupa The Cranberries zagra w Arenie Lublin. Muzycy są już w mieście.

 • The Cranberries w Polsce

  Fani grupy The Cranberries, którzy byli zawiedzeni odwołaniem koncertu zespołu w Gdynii, w ramach Inwazji Mocy Radia RMF FM w 2000 roku, doczekają się jednak przyjazdu Dolores O'Riordan i jej kolegów do Polski. Irlandzka formacja zagra wystąpi 25 kwietnia w katowickim "Spodku".

 • The Cranberries podbili Katowice

  Ponad 7 tysięcy osób bawiło się w czwartek, 25 kwietnia, na pierwszym w Polsce koncercie słynnej irlandzkiej grupy The Cranberries. Wszyscy fani zespołu mogą być z koncertu zadowoleni. Usłyszeli największe przeboje zespołu, m.in. "Zombie", Salvation" i "When You're Gone".

 • The Cranberries w Polsce: Najnowsze informacje

  ...25 kwietnia w katowickim "Spodku" wystąpi irlandzki zespół The Cranberries. Grupa przywiezie ze sobą cały sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, aby zapewnić jak najlepszą jakość koncertowego show. Sprzęt, który jest tak wyspecjalizowany, że niemożliwe byłoby zastąpienie go jakimkolwiek odpowiednikiem najlepszych polskich firm nagłośnieniowych, przyjedzie do naszego kraju w specjalnym konwoju...

 • The Cranberries: Damy czadu

  ...25 kwietnia w katowickim Spodku wystąpi irlandzka formacja The Cranberries. Dolores O'Riordan i jej koledzy już od połowy lutego koncertują w Europie i jak mówią, są już dobrze rozgrzani i dlatego podczas wizyty w Polsce na pewno dadzą czadu.

 • Głos The Cranberries zaśpiewa

  Dolores O'Riordan, była wokalistka zespołu The Cranberries, zagra w przyszłym tygodniu jeden koncert w Polsce. Artystka promuje pierwszą solową płytę "Are You Listening". Do tej pory Dolores zagrała(...) z repertuaru The Cranberries, między innymi: "Zombie", "Ode to My Family" czy "Promises". Artystka wystąpi 24 listopada (sobota) w warszawskim klubie Palladium. Bilety na koncert kosztują 125 zł...

 • The Cranberries: Liczy się przede wszystkim muzyka

  Już za kilkanaście dni pochodząca z Irlandii formacja The Cranberries wyruszy w trasę koncertową promującą jej ostatni album "Wake Up And Smell The Coffee". W trakcie europejskiej części tournee zespół da kilkadziesiąt koncertów, a co najważniejsze, 25 kwietnia wystąpi w Polsce. O tym, czego możemy się wówczas spodziewać, opowiedział nam perkusista Fergal Lawler.

 • The Cranberries: Muzyka to najbezpieczniejszy narkotyk

  Do koncertu irlandzkiej formacji The Cranberries w katowickim "Spodku" zostały już tylko niecałe dwa tygodnie i fani z coraz większą niecierpliwością czekają na chwilę, kiedy będą mogli zobaczyć wokalistkę Dolores O'Riordan i jej kolegów na żywo. Członkowie zespołu obiecują wspaniały występ i nic w tym dziwnego, skoro muzyka jest ich prawdziwą miłością.

 • The Cranberries w Warszawie: Koncert wyprzedany

  W niedzielę (14 października) na warszawskim Torwarze wystąpi grupa The Cranberries, jedna z gwiazd lat 90. Bilety na ten koncert zostały już wyprzedane.