• Informacje na temat:

  koncert de mono w warszawie

Artykuły na temat: koncert de mono w warszawie
 • De Mono symfonicznie

  ...10 lutego do sklepów trafia najnowszy album grupy De Mono. Formacja postanowiła dokonać połączenia swoich największych przebojów z muzyką klasyczną.

 • Tramwaj zwany De Mono

  Na Walentynki zespół De Mono przygotował dla swoich fanów nie lada atrakcje. Po Warszawie krążył specjalny tramwaj De Mono przeznaczony tylko dla zakochanych. A w środku - szalona impreza pod wodzą Marka Rusinka, który na ten jeden dzień zmienił się w kanara. Zamiast biletów sprawdzał temperaturę uczuć.

 • De Mono kontra De Mono. Zapadł wyrok po 10 latach

  Sąd Okręgowy w Warszawie po 10 latach wydał (na razie nieprawomocny) wyrok w głośnym procesie pomiędzy dwiema grupami o nazwie De Mono.

 • Spadkobiercy Zbigniewa Wodeckiego kontra NBP (koncert "Wolność we krwi")

  ...15 sierpnia na placu Piłsudskiego w Warszawie odbyło się muzyczne widowisko "Wolność we krwi" organizowane przez NBP. Show był transmitowany do 16 miast. Posłuchaj piosenki "Długość dźwięku(...) i inni. Za nowe aranżacje znanych przebojów z repertuaru m.in. Mroza, Grażyny Łobaszewskiej, De Mono, Eweliny Lisowskiej, Golden Life odpowiadała orkiestra pod dyrekcją Tomasza Szymusia. Ponad 10

 • Darmowy koncert Ocean Front

  Zespół Ocean Front, dowodzony przez Marka Kościkiewicza, przygotował dla swoich fanów niespodziankę. W poniedziałek, 3 marca, formacja wystąpi na żywo w Warszawie, na darmowym koncercie. Bezpłatne wejściówki można uzyskać wchodząc na stronę internetową zespołu.

 • Myslovitz kontra NBP: Nie wyraziliśmy zgody (koncert "Wolność we krwi")

  W środę (15 sierpnia) wieczorem na placu Piłsudskiego w Warszawie odbyło się muzyczne widowisko "Wolność we krwi" organizowane przez NBP. Show był transmitowany do 16 miast. Jak czytamy(...), Grażyny Łobaszewskiej, De Mono, Eweliny Lisowskiej, Golden Life odpowiadała orkiestra pod dyrekcją Tomasza Szymusia. W spektaklu pojawił się też przebój "Długość dźwięku samotności", który zaśpiewał...

 • Per Gessle kończy 60 lat. Mono Mind, czyli życie po Roxette

  Gessle . Działalność zespołu formalnie nie została zakończona, choć w połowie kwietnia 2016 r. ogłoszono, że lekarze zalecili wokalistce zakończenie występów na żywo. Na ostatnich koncertach Marie(...) momentu ogłoszenia odwołania letniej trasy Roxette. Chociaż kocham obecność na scenie i spotkania z fanami, ale nie mam już siły na dalsze koncertowe życie. To bardzo proste" - tłumaczyła...

 • Lider Cocteau Twins w Warszawie

  W przyszłym tygodniu w Warszawie wystąpi zespół Violet Indiana. W jego skład wchodzą Robin Guthrie, kierujący niegdyś popularną u nas grupą Cocteau Twins oraz Siobhan De Maré, była wokalistka grupy Mono.

 • Sólstafir w Warszawie

  W październiku zagra w Warszawie islandzka grupa Sólstafir.

 • "Morowe Panny": Warszawa pamięta

  Ponad cztery tys. widzów obejrzało w Warszawie sobotni koncert "Morowe Panny" zorganizowany w ramach 68. obchodów Powstania Warszawskiego. Na scenie w Parku Wolności zaśpiewały m.in.: Katarzyna Groniec, Halina Mlynkova i Marika.