• Informacje na temat:

  koncert dody w stanach

Artykuły na temat: koncert dody w stanach
 • Doda zostanie w Ameryce?

  ..., która miała powiedzieć, że "kolejne 25 lat chcę spędzić w innym otoczeniu". Co sądzicie o szansach Dody na zrobienie kariery w Ameryce? Czy chcielibyście, by piosenkarka została w Stanach Zjednoczonych(...) tabloidowi Maja Sablewska, menedżerka piosenkarki. "Mamy też umówione spotkania z producentami amerykańskimi" - zdradza Sablewska. Już w kwietniu Doda wylatuje na koncert z okazji wyborów Miss Polonia...

 • Doda na podbój Stanów

  Dwa koncerty w dużych halach dla kilku tysięcy fanów. Nocleg w prestiżowym hotelu Hilton. Doda wyjeżdża na podbój Stanów Zjednoczonych.

 • Doda w szpitalu

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka grupy Virgin, w poniedziałek, 3 kwietnia, trafiła do szpitala z powodu poważnego urazu kręgosłupa. W środę, 5 kwietnia, przeszła operację kręgosłupa. Jak powiedział INTERIA.PL Maciej Durczak, menedżer Virgin, życiu Dody nie zagraża niebezpieczeństwo. Najbliższe koncerty grupy zostały oczywiście odwołane.

 • Doda leci do Ameryki

  Na przełomie października i listopada na trzytygodniowy wyjazd do Stanów Zjednoczonych i Kanady wybiera się Dorota "Doda" Rabczewska i zespół Virgin. Popularna grupa zagra siedem koncertów dla Polonii.

 • Doda bogatsza o kolejny milion

  Poniedziałkowy "Fakt" zajął się obliczaniem stanu konta muzyków grupy Piersi, natomiast "Super Express" przyjrzał się zarobkom piosenkarki Dody. Jak twierdzi tabloid, wkrótce konto gwiazdy powiększy się o okrągły milion złotych. Według "Super Expressu", za 30 koncertów w ramach "Anty Tour", które Doda zagra do listopada, oraz za 10 akustycznych występów u boku gitarzysty Tomka Luberta...

 • Tym razem krytykuje Dodę

  ..."Widziałam fragment koncertu Dody z Chicago. Dodzia w samych majtkach gania, a jak już widzi że nic nie działa, to klepnie się parę razy po tyłku i zaraz okrzyki gwarantowane" - pisze Sara May. "To(...) zwrócić na siebie uwagę" - twierdzi bloggerka. "Nie tędy droga. Doda opanuj się. Szanuj się. Już czas!!! Weź lekcje śpiewu w Stanach i zaskocz wszystkich mega postępem wokalnym, bo cycki i pupka są super...

 • #TBT: Doda jako nastolatka. Zobacz to nagranie

  ...i znowu zaczął rozchodzić się po sieci. Archiwalny materiał znalazł się na DVD dołączonym do pierwszej solowej płyty Dody "Diamond Bitch". Oprócz tego nagrania na wydawnictwie pojawiło się jeszcze kilkanaście innych filmów z przeszłości. Sprawdź tekst utworu "W moim magicznym domu" w serwisie Teksciory.pl! Obecnie Doda koncertuje w Stanach Zjednoczonych. Otrzymała również propozycję od...

 • Doda nie wątpi w Adama

  ...do tego wątpliwości" - deklaruje na łamach "Show". Dodajmy, że piosenkarka niedawno oddała pół litra krwi przed koncertem w Kielcach. Jak Doda zdradziła na oficjalnej stronie internetowej, podczas występu miała "mroczki przed oczami". "Nie mylić z braćmi" - zaznaczyła piosenkarka. Zobacz fragment koncertu Dody z Kielc: Zobacz teledyski Dody na stronach INTERIA.PL!

 • Doda: Ze sceny do szpitala!

  A dokładnie w chicagowskiej klinice Vital Rehabilitation. Dodzie towarzyszył organizator koncertów Virgin w Stanach Zjednoczonych oraz ochroniarz. Jak donosi "Fakt", piosenkarka "ledwie szła". Jednak(...) wokalistce przesunęły się dwa kręgi. Rabczewska przeszła wtedy poważną operację. Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć galerię zdjęć z koncertu Dody w Chicago . Zobacz teledyski Dody i Virgin !

 • Prokuratura chce skazania Dody

  Kary grzywny w wysokości 10 tys. zł żąda prokuratura dla Dody, oskarżonej o obrazę uczuć religijnych określeniem autorów Biblii jako "naprutych winem i palących jakieś zioła". Obrońca piosenkarki i ona sama chcą uniewinnienia. Wyrok zapadnie 16 stycznia.