• Informacje na temat:

  koncert festiwalowego

Artykuły na temat: koncert festiwalowego
 • Halina Frąckowiak: Wróżka powiedziała jej, że nie oszuka losu

  ...trzy koncerty dziennie, wyjeżdżała poza granice Polski. Wydała płyty "Idę" i "Geira". Znalazła też czas, by po rocznej znajomości stanąć na ślubnym kobiercu z reżyserem Krzysztofem Bukowskim (†51(...) przed Bożym Narodzeniem 1989 roku znowu byli razem. Na krótko. 4 marca 1990 roku kierowca odwożący panią Halinę na koncert wyjechał z podporządkowanej drogi wprost pod nadjeżdżające auto. Uderzenie...

 • Royal Blood dziś w Warszawie

  To może być pierwszy głośny koncert tego roku - brytyjski duet Royal Blood w środę (14 stycznia) wystąpi w klubie Palladium w Warszawie.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jedzie na festiwal do Opola!

  Barbara Kurdej-Szatan, którą za dwa tygodnie po raz pierwszy zobaczymy w "M jak miłość", przygotowuje się do debiutu w roli... konferansjerki! Przyjęła bowiem zaproszenie organizatorów 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i już 6 czerwca poprowadzi koncert SuperPremiery2014 - Sezon 50+1.

 • Royal Blood powraca do Polski

  Najszybciej sprzedający się debiut Wielkiej Brytanii, chyba największa sensacja Open'er Festival 2014 - niemożliwe, żeby nie wrócili do Polski po takim przyjęciu. Royal Blood wystąpią 14 stycznia 2015 r. na solowym koncercie w warszawskim klubie Palladium.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan będzie koncertować z... mężem

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna Tarnowska z „M jak miłość”, przygotowuje się do dwóch wielkich koncertów, podczas których wystąpi w duecie z mężem. Planuje też razem z Rafałem i córeczką Hanią wyjechać w daleką podróż...

 • Przystanek Woodstock 2015: Mela Koteluk i Frontside

  Znamy już kolejnych wykonawców tegorocznego Przystanku Woodstock! Na festiwalowej Małej Scenie wystąpią: Mela Koteluk i zespół Frontside.

 • "M jak miłość": Kurdej-Szatan zagra oszustkę!

  To jest jej czas! Barbara Kurdej-Szatan nie tylko dostała rolę w najchętniej oglądanym serialu w Polsce, występuje w jednym z najbardziej obleganych warszawskich teatrów, teraz ma okazję sprawdzić się w roli konferansjerki. Podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu poprowadzi koncert "SuperPremiery".

 • Thanks Jimi Festival: Pamięci Jarka Śmietany

  Thanks Jimi Festival, w ramach którego odbywa się coroczna próba ustanowienia Gitarowego Rekordu Guinnessa, zainauguruje koncert dedykowany pamięci Jarka Śmietany - jednego z najwybitniejszych polskich gitarzystów.

 • Cudowny weekend w Sopocie

  Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", spędziła miniony weekend w Sopocie. Skorzystała z zaproszenia, jakie dostała od organizatorów festiwalu TOPtrendy 2012 i wieczory spędzała na widowni Hali Ergo Arena, gdzie odbywały się festiwalowe koncerty. W ciągu dnia natomiast spotkać ją można było na sopockim molo lub na plaży.

 • Nagroda im. Wojciecha Kilara

  Podczas finałowego koncertu 7. Festiwalu Muzyki Filmowej ogłoszono ustanowienie Nagrody im. Wojciecha Kilara. Inicjatywę ogłoszono podczas uroczystej Międzynarodowej Gali Muzyki Filmowej: FMF świętuje 100-lecie ASCAPu, która odbyła się w niedzielę, 28 września, wieczorem, w Hali Ocynowni Arcellor Mittal Polska w Krakowie.

Wideo na temat: koncert festiwalowego
 • "Demakijaż": Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

  Krzysztof Ibisz powiedział że Basia to - Najbardziej uśmiechnięta, szalona, kreatywna, polska legalna blondynka – Jest jedną z najbardziej pożądanych telewizyjnych osobowości i laureatką dwóch Telekamer. Basia jako mała dziewczynka spędzała bardzo dużo czasu w opolskim amfiteatrze przyglądając się próbom do festiwalowych koncertów. Jako nastolatka pracowała przy opolskim festiwalu…jeżdżąc na