• Informacje na temat:

  koncert gwiazdy

Artykuły na temat: koncert gwiazdy
Zdjęcia na temat: koncert gwiazdy
Wideo na temat: koncert gwiazdy
 • Absurdalne żądania gwiazd

  W związku z ostatnimi doniesieniami o wymaganiach Beyonce przed koncertem w Polsce dziennikarka Anna Wendzikowska opowiedziała w studiu "Dzień Dobry TVN" o niecodziennych żądaniach światowych gwiazd. "To jest element, który gwiazdy muszą mieć, żeby być gwiazdami" - przyznała. Wendzikowska zdradziła również, którzy artyści mają najbardziej absurdalne wymagania. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Natalia Oreiro - "Como Una Loba"

  Nowy utwór Natalii Oreiro "Como Una Loba", który zapowiada koncert w Polsce i najnowszą płytę gwiazdy.

 • Sonia Bohosiewicz nagrywa debiutancką płytę

  Rozśpiewałam się po filmie "Excentrycy" - mówi Sonia Bohosiewicz. Od dłuższego czasu gwiazda jeździ po Polsce z koncertem "10 sekretów Marylin Monroe", teraz natomiast postanowiła nagrać płytę.

Dyskusje na temat: koncert gwiazdy
 • Re: Upadłe gwiazdy: David Hasselhoff

  Wielki koncert dla rozrywki

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Ojej jakoś ludzie zwykli muszą harowac za 2000-3000 zł i muszą za to wyżywic rodzinę i opłacić rachunki za dom a Tu taka biedna Rodowicz która kosi po kilkanaście tysięcy za koncert więc wystarczy jej 1-2 koncerty i ma kupę hajsu. I z tego mogła spokojnie odłożyć i miec na kilka lat. Ale po co lepiej wydawać na luksus bo jest się Gwiadzeczka. Zalosni ludzie. Przecież dobrze wiedzieli że kiedyś

 • Re: TVN idzie na dno? Kto nowym liderem?

  a kto ogląda tvn, pełno reklam, stare powtarzane w kółko filmy, oszolomstwo polityczne, te ich gwiazdy np w ameryka express, żadnej nie znam... wczoraj obejrzałem w tvp teatr, czasem jakiś koncert i nie disco polo, lubię wieczorem obejrzeć film bez reklam, wiec kto jest normalny a kto oszolom?

 • Re: "Melrose Place": Poniedziałek na posterunku

  Gwiazdy, celebryci to pożywka dla motlochu. Dawniej żyli biedne i generalnie cieżko pracowali by zarobić na chleb bo nie mieli z czego żyć. Od czasu wynalezienia kina a pózniej telewizji, wszystko to trafiło pod strzechy a motłoch moze sam nie mieć co żreć sle na koncert Madonny wyda pół oszczędności.

 • Re: Zżarła ją trema!

  Festiwal bardzo udany. Szczególnie wczorajszy koncert. Oglądałam do końca. Szkoda, że nie wspomniano nawet słowem o wielkich gwiazdach tego festiwalu Alibabkach i Villas. Nie rozumiem dlaczego(...) akcesoria. Np. pani Prońko miała kłopoty z oplatającymi ją kabelkami. Stale je poprawiała. Założę się, że gdyby pozostałe gwiazdy śpiewały bez odsłuchu efekt byłby mizerny.