• Informacje na temat:

  koncert justina biebera

Artykuły na temat: koncert justina biebera
 • 10 ciekawostek na rozgrzewkę przed koncertem Justina Biebera w Polsce

  ...11 listopada w hali Tauron Arena Kraków wystąpi Justin Bieber. W ramach przygotowań do koncertu, prezentujemy zbiór 10 faktów o kanadyjskim wokaliście, które powinien znać każdy jego fan!

 • Dziewictwo za bilet na koncert Justina Biebera!

  Szaleństwo na punkcie młodego piosenkarza Justina Biebera przekroczyło w Meksyku wszelkie granice.

 • Jedyny taki koncert Justina Biebera w Polsce!

  ...24 stycznia fani Justina Biebera zapamiętają na zawsze. Tego dnia uwielbiany przez miliony, najbardziej zjawiskowy gwiazdor muzyki pop zaskoczy wszystkich!

 • John Newman wyśmiał występ Justina Biebera na V Festival

  Brytyjski piosenkarz John Newman, nazwał występ Justina Biebera na V Festival "śmiesznym". Kanadyjczyk wspierał się playbackiem i był skacowany.

 • The Knocks i MiC Lowry supportem Justina Biebera w Krakowie

  Występy amerykańskiej formacji The Knocks oraz brytyjskiego zespołu MiC Lowry poprzedzą listopadowy koncert Justina Biebera w Polsce. Wyczekiwane przez tysiące polskich Beliebers wydarzenie odbędzie się 11 listopada 2016 w hali Tauron Arena Kraków.

 • Występ Justina Biebera poprzedzi Honey

  Honey, czyli Honorata Skarbek wystąpi jako support przed pierwszym polskim koncertem Justina Biebera, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek (25 marca) w łódzkiej hali Atlas Arena.

 • Koncert Justina Biebera: 20 ciężarówek i butle z tlenem

  Organizatorzy występu Justina Biebera w Łodzi informują, że produkcja koncertu będzie "gigantycznym przedsięwzięciem". Sprzęt konieczny do realizacji show przyjedzie do Polski w 20 ciężarówkach.

 • ​Fan uderzony przez Justina Biebera: "Zostawiam to w rękach prawników"

  ...obecnie w Europie w ramach trasy "Purpose World Tour". 11 listopada wokalista wystąpił w krakowskiej Tauron Arenie. Zobacz zdjęcia z koncertu Justina Biebera w Krakowie: "Purpose" to czwarty album(...)Przypomnijmy, że we wtorek (22 listopada) w Barcelonie doszło do incydentu z udziałem Justina Biebera i jego fana. Do sieci trafił filmik, na którym widać, jak chłopak podchodzi do samochodu...

 • Narkotyki w autobusie Justina Biebera

  Justin Bieber ma ostatnio "szczęście" do kłopotów. Funkcjonariusze szwedzkiej policji poinformowali w czwartek (25 kwietnia), że znaleźli narkotyki w autobusie koncertowym gwiazdora.

 • Ostra riposta Justina Biebera

  ...podatkowe" - 19-latek nawiązał do kłopotów finansowych celebrytki. To zdanie szybko zostało jednak usunięte z oświadczenia. Zobacz teledyski Justina Biebera na stronach INTERIA.PL!(...)Justin Bieber ma za sobą fatalny tydzień w Londynie: dwugodzinne spóźnienie na koncert, aroganckie zachowanie wobec fanek i współpracowników, wygrażanie paparazzo, wreszcie kłopoty zdrowotne...