• Informacje na temat:

  koncert madonny 2012

Artykuły na temat: koncert madonny 2012
 • NIK o koncercie Madonny: Niegospodarność

  Resort sportu niegospodarnie i niezgodnie z przeznaczeniem wydał pieniądze na koncert Madonny na Stadionie Narodowym - uznało w środę prawomocnie kolegium NIK odrzucając zastrzeżenia minister Joanny Muchy do wstępnego raportu Izby.

 • Ekstrawagancki występ Madonny

  Koncert Madonny w przerwie meczu o Super Bowl był nie mniejszym widowiskiem, niż sam finał amerykańskiej ligi futbolowej.

 • Ministerstwo sportu współautorem sukcesu Madonny

  Rozczarowująco słaba sprzedaż ostatniej płyty Madonny "MDMA" nie przeszkodziła piosenkarce znaleźć się na szczycie listy najlepiej zarabiających gwiazd show-biznesu. Polskie ministerstwo sportu "dorzuciło się" do sukcesu artystki.

 • Stadion Narodowy nie nadaje się do koncertów?

  ...gwiazdą była Beyonce, zostawiali w naszym serwisie krytyczne opinie na temat nagłośnienia. Warto dodać, że koncert Madonny na Stadionie Narodowym, który odbył się w sierpniu 2012 r., również wzbudził podobne kontrowersje. Lepiej, ale też nie idealnie, było podczas wrześniowego występu Coldplay. Pytanie, czy piękna piłkarska arena w sercu Warszawy nadaje się do koncertów, jest więc ze wszech miar...

 • Przeboje lata 2012. Nie jest dobrze?

  ...": Wreszcie Enej i "Skrzydlate ręce": Sprawdź teksty przebojów w serwisie Teksciory.pl: "Call Me Maybe" "Payphone" "Skrzydlate ręce" KONKURS! Wygraj bilety na koncert Madonny - kliknij i weź(...). Tymczasem na pierwszych wakacyjnych notowaniach list przebojów w 2012 roku najlepiej radzą sobie Carly Rae Jepsen z "Call Me Maybe", "Payphone" Maroon 5 czy "Nad przepaścią" Braci. Nie ryzykujemy wiele...

 • 2012: Madonna zarobiła najwięcej

  Królowa muzyki pop Madonna trafiła na szczyt zestawienia najlepiej zarabiających muzyków minionego roku. Dzięki płycie "MDNA" i promującej ją światowej trasie koncertowej na konto artystki wpłynęły ponad 34 miliony dolarów.

 • Madonna w Warszawie: Finansowa katastrofa

  Blisko 5 milionów złotych straty przyniósł zeszłoroczny koncert Madonny w Warszawie!

 • Madonna na Narodowym: Jest śledztwo

  Dziennikarz RMF FM dotarł do informacji, że prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie organizacji koncertu Madonny na Stadionie Narodowym w Warszawie w 2012 roku.

 • Madonna: Nigdy nie pracowałam tak ciężko

  Królową popu całkowicie pochłonęły przygotowania do światowego tournee, które zainauguruje 29 maja w Tel Awiwie. "Jeszcze nigdy nie pracowałam tak ciężko" - mówi Madonna i przyznaje, że jest coraz bardziej przerażona zbliżającymi się koncertami.

 • Najbardziej spektakularne sceny koncertowe w historii

  ...5 czerwca 2015 roku na warszawskiej Wiśle odbędzie się pierwszy koncert z cyklu H&M Loves Music. Wydawałoby się, że jest to kolejna wakacyjna impreza, nie wyróżniająca się niczym szczególnym. A jednak koncerty będą wyróżniać się sceną, czyli pływającą barką.