• Informacje na temat:

  koncert new kids on the block

Artykuły na temat: koncert new kids on the block
 • New Kids On The Block powraca!

  Słynny w latach 90. amerykański boysband New Kids On The Block pojawi się w serial u telewizji muzycznej VH-1 "Bands Reunited". Członkowie zespołu spotkają się po latach, by jeszcze raz zagrać wspólny koncert. Razem z nimi w programie wystąpią muzycy angielskich grup ABC i Haircut 100.

 • Fanki New Kids On The Block podbiły przypadkowo sieć. Zobacz dlaczego

  Fanki boysbandu New Kids On The Block rozbawiły internautów swoją reakcją z powodu dotknięcia wokalisty grupy, Joeya McIntyre'a,

 • Backstreet Boys: Koncert w Warszawie. Szczegółowa rozpiska

  Powracająca po latach grupa Backstreet Boys wystąpi w poniedziałek 24 czerwca na warszawskim Torwarze. Koncert słynnego boysbandu odbędzie się w ramach ich "DNA World Tour", która jest największą trasą Amerykanów od 18 lat.

 • Wokalista wstydzi się występować?

  W trakcie koncertu amerykańskiego zespołu New Kids On The Block w Nowym Jorku jeden z wokalistów grupy bez słowa zszedł ze sceny. Pozostali członkowie boysbandu musieli kontynuować koncert jako kwartet.

 • Ani Jackson, ani Madonna

  Członkowie legendarnego boysbandu New Kids On The Block obecnie ciężko pracują w studiu nad najnowszym albumem, jednak zaprzeczają plotkom , jakoby nagrywali z Michaelem Jacksonem i Madonną.

 • Justin Timberlake: Ośmioletni gwiazdor

  Na początku kariery Justin Timberlake był okropnym tancerzem - twierdzi jeden z jego ówczesnych znajomych. Z kolei inny kolega z dzieciństwa ujawnia mało znane szczegóły biografii gwiazdora, który pierwsze kroki na scenie stawiał w... zespole imitującym New Kids On The Block.

 • "Ładne buźki nie wystarczą"

  ...koniec listopada 2006 r. przyjechał do Warszawy, gdzie był jedną z gwiazd gali rozdania nagród Jetix Kids Awards. Przy okazji Richie, Izzy, Chris, Michael i Jay spotkali się z Pawłem Amarowiczem, by...

 • Co porabia Lady GaGa?

  ..., New Kids On The Block, Enrique Iglesiasem, Beyonce i wieloma innymi znanymi artystami. Zobacz teledyski Lady Gaga na stronach INTERIA.PL!

 • Paula Abdul znów koncertuje

  ...jurorka do programu "So You Think You Can Dance Australia" . Podczas Mixtape Festival wystąpili także New Kids on the Block , Boyx II Men , 98 Degrees i O-Town. Abdul nie kryła emocji(...)Paula Abdul twierdzi, że tworzenie muzyki, jest jej największą życiową pasją i urodziła się aby robić właśnie to. Sobotni koncert był pierwszym od ponad dwóch dekad, który był jej pełnowymiarowym...

 • Backstreet Boys już dziś w Warszawie!

  Grupa powstała w 1993 roku, tworzą ją: A.J. McLean, Howie Dorough, Nick Carter, Kevin Richardson i Brian Littrell. Stali się naturalnymi następcami New Kids on the Block, ale nie zmonopolizowali(...) biją się o najmłodsze fanki z One Direction i Justinem Bieberem. Dziś na nowo rozbudzają wspomnienia u tych, którzy wielbili ich w latach 90. Bilety na niedzielny koncert kosztowały od 170 do 699