• Informacje na temat:

  koncert niemieckiego

Artykuły na temat: koncert niemieckiego
 • Helloween: Koncert w Polsce przełożony na 2021 r.

  Niemiecka grupa Helloween w związku z pandemią koronawirusa przesunęła swoją trasę "United Alive World Tour Part II" na 2021 r. Poznaliśmy już nową datę koncertu w Polsce.

 • Doro: Koncert dla fanów w samochodach. Co z występem w Warszawie?

  Nazywana "królową" niemieckiego heavy metalu i hard rocka wokalistka Doro dała pierwszy występ podczas pandemii koronawirusa. Do koncertu doszło na CARantena-Arena w Wormacji w Niemczech.

 • Helloween: Koncert w Polsce w 2020 r.

  Po sukcesie koncertów z trasy "Pumpkins United" zespół Helloween ponownie odwiedzi nasz kraj. Ich koncert zaplanowany jest na 20 października 2020 roku w katowickim MCK. W ramach trasy "United Alive World Tour Part II" niemiecka grupa przedstawi zarówno swoje kultowe utwory, jak i nowy materiał. Helloween są uważani za ojców chrzestnych niemieckiego speed metalu. Na scenie istnieją od 1984

 • Doro: Koncert w Polsce w 2020 r.

  Nazywana "królową" niemieckiego heavy metalu i hard rocka wokalistka Doro kolejny raz zagości w Polsce.

 • Świat Mistrza Beksińskiego: Koncert muzyki Alfreda Schnittkego w Krakowie

  ...10 listopada do Krakowa zawita sztuka Zdzisława Beksińskiego. W Audytorium Maximus Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się koncert muzyki Alfreda Schnittkego połączony z projekcją dzieł polskiego malarza i wystawą jego obrazów.

 • Lamb Of God i Kreator: Wspólna trasa odwołana przez koronawirusa. Co z koncertem w Polsce?

  .... "W związku ze zmianami, umożliwiliśmy już także dokonywanie zwrotów wejściówek w miejscu ich zakupu" - dodaje firma Knock Out Productions. Koncert mocarzy groove metalu z amerykańskiego Lamb Of God i legendy niemieckiego thrashu z Kreator miał się odbyć 2 kwietnia w Tauron Arenie Kraków. W roli supportu miała się pojawić crossover / thrashmetalowa formację Power Trip z Teksasu, która była uczestnikiem...

 • Rhapsody Of Fire: Koncert w Polsce w 2020 r.

  ...i niemieckiego bębniarza Aleksa Holzwartha. Voli i Lotter debiutowali w barwach Rhapsody Of Fire na wydanym w 2017 roku, retrospektywnym materiale "Legendary Years". Ceny biletów (w sprzedaży od 9 września, godz. 10:00): 100 zł przedsprzedaż / 120 zł w dniu koncertu.

 • Solange zaatakowana na koncercie Kraftwerk

  Wokalistka i siostra Beyonce, Solange, opowiedziała o nieprzyjemnym zdarzeniu z jej udziałem, do jakiego doszło na koncercie niemieckiego zespołu Kraftwerk.

 • Dirkschneider gościem na koncercie Helloween w Polsce

  Udo Dirkschneider, legendarny wokalista Accept i U.D.O., będzie gościem specjalnym koncertu niemieckiej grupy Helloween w Katowicach.

 • Charles Aznavour trafił do szpitala. Koncert w Rosji odwołany

  ...93-letni francuski piosenkarz Charles Aznavour trafił do szpitala w środę (25 kwietnia) w Petersburgu, gdy poczuł się źle na próbie; planowany koncert odwołano. Według mediów francuskich piosenkarz ma w czwartek powrócić z Rosji do Francji.

Zdjęcia na temat: koncert niemieckiego