• Informacje na temat:

  koncert piosenki rosyjskiej

Artykuły na temat: koncert piosenki rosyjskiej
 • Gerard Depardieu zaśpiewa piosenki Wysockiego

  Francuski aktor Gerard Depardieu wystąpi 25 kwietnia w sali koncertowej "Rossija" w Moskwie w koncercie "Wysocki 80: I'm Alive!". Multimedialny koncert zorganizowano z okazji jubileuszu 80. urodzin zmarłego 25 lipca 1980 r. rosyjskiego aktora, pieśniarza i poety.

 • Rosyjska niespodzianka Wet Fingers

  W konkursie na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze (25 lipca) tanecznemu duetowi Wet Fingers towarzyszyć będzie na scenie Eve Sah, 20-letnia finalistka Miss Polonia.

 • Renata Wolkiewicz: Z rosyjskiego "The Voice" na Eurowizję?

  ..."United For Love" - to eurowizyjna propozycja Renaty Wolkowicz, finalistki rosyjskiej edycji "The Voice". Nagrania możecie posłuchać poniżej.

 • Imany na koncercie w Warszawie

  ...wokalistki znanej z przeboju "You Will Never Know". Sprawdź tekst "There Were Tears" w serwisie Teksciory.pl Inspiracją do powstania tytułowej piosenki był Nelson Mandela -  utwór powstał dzień po(...) autorstwa rosyjskiego duetu Filatov & Karas). Po premierze drugiej płyty Imany ruszyła w międzynarodową trasę koncertową w ramach której zagrała ponad 370 koncertów na trzech kontynentach. Sprawdź...

 • "Rosyjska" Edyta Górniak

  Edyta Górniak, Michał Bajor i Żanna Biczewska będą gwiazdami wskrzeszonego po latach Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Impreza odbędzie się w dniach 5-6 czerwca - poinformowali organizatorzy festiwalu.

 • Charles Aznavour trafił do szpitala. Koncert w Rosji odwołany

  ...93-letni francuski piosenkarz Charles Aznavour trafił do szpitala w środę (25 kwietnia) w Petersburgu, gdy poczuł się źle na próbie; planowany koncert odwołano. Według mediów francuskich piosenkarz ma w czwartek powrócić z Rosji do Francji.

 • Ponad 2 miliony za koncert?

  Piosenkarz George Michael ponoć przeszedł na artystyczną emeryturę, ale wciąż można namówić artystę na prywatny koncert. Wystarczy posiadać "jedynie" 2,2 miliona dolarów.

 • Rosyjski polityk wulgarnie o Madonnie

  ...zostać skazane na karę trzech lat więzienia za wykonanie antyputinowskiej piosenki w jednej z moskiewskich cerkwi. Gwiazda pop nie tylko dumnie prezentowała nakreśloną pisakiem na swoich plecach nazwę zespołu, ale też paradowała podczas koncertu w kominiarce, jednym z symboli Pussy Riot. Publiczność zgromadzona podczas moskiewskiego koncertu wyraziła poparcie dla zachowania Madonny. Zobacz...

 • Eurowizja 2016: Rosyjscy politycy oburzeni zwycięstwem Jamali

  Zwycięstwo Jamali na 61. koncercie Eurowizji nie wszystkim przypadło do gustu. Głośno przeciwko reprezentującej Ukrainę wokalistce zaprotestowali rosyjscy politycy.

 • Ch. Aguilera: Dwa miliony za koncert!

  Christina Aguilera skasowała dwa miliony dolarów za jeden koncert, jaki dała podczas wesela Andrija Melniczenki, rosyjskiego miliardera. Impreza odbyła się w mijający weekend (3-4 września) w Antibes, na południu Francji, a wystąpiły również inne znane amerykańskie gwiazdy muzyki.