• Informacje na temat:

  koncert razem mimo wszystko

Artykuły na temat: koncert razem mimo wszystko
 • Adamari López: Nie wszystko zależy od nas

  Portorykańska gwiazda straciła wszystko, co w życiu najcenniejsze: zdrowie i miłość. Adamari López najpierw zachorowała na raka, a później przeszła przez rozwód. Trudne doświadczenia opisała w dwóch autobiografiach: „Viviendo” i „Amando”. Na szczęście dziś na jej twarzy znów maluje się uśmiech!

 • Katy Perry w Krakowie: I jak tu jej nie kochać? (relacja z koncertu)

  Jeżeli w muzyce chodzi o to, by uszczęśliwiać ludzi, Katy Perry przez ponad dwie godziny koncertu w Krakowie zrobiła z nas największych szczęściarzy na świecie. I wcale nie piszę tego w imieniu najmłodszych słuchaczy.

 • Koncert Zenona Martyniuka przerodził się w koszmar! Fance złamano rękę

  Koncerty Zenona Martyniuka (50 l.) cieszą się niesłabnącą popularnością. Na muzyczne spotkania ze swoim idolem zawsze przybywa tłum fanów. Niestety, podczas jedno z ostatnich koncertów doszło do tragedii. Okazuje się, że ochroniarz w brutalny sposób potraktował fankę potrzebującą pomocy.

 • Eurowizja 2015: Kim jest Monika Kuszyńska?

  Wszystko, co powinniście wiedzieć o reprezentującej Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Monice Kuszyńskiej.

 • Zenona Martyniuka stać na wszystko! Wydaje fortunę na ubrania!

  ...i ubiór sceniczny. Poza tym pieniądze to nie wszystko. Dzięki nim łatwiej żyć, ale dla mnie najważniejsze jest zdrowie". Mimo swojej oszczędności, Zenon przyznaje, że sporo pieniędzy wydaje na strój(...) przyznaje, że to właśnie w tamtym momencie jego kariera nabrała rozmachu, zaczął więcej koncertować, a co za tym idzie - więcej zarabiać. Zapytany przez dziennikarza tabloidu "Fakt" o zarobki, o których...

 • "Nasz Anioł w Krakowie": Koncert dla Krzysztofa Globisza

  Na leczenie aktora Krzysztofa Globisza przeznaczony zostanie dochód z koncertu "Nasz Anioł w Krakowie" oraz aukcji wiecznych piór i zegarków znanych osób. Wieczór charytatywny odbędzie się w niedzielę, 15 lutego.

 • Irena Santor i Zbigniew Korpolewski byli razem na dobre i na złe

  Przez 25 lat Irena Santor (83 l.) i Zbigniew Korpolewski (†84 l.) szli razem przez życie. Choć wydawało się, że mężowi gwiazdy uda się wrócić do zdrowia, los chciał inaczej...

 • Anna Dymna "zasłużona dla polszczyzny"

  Aktorka, prezes fundacji "Mimo Wszystko" Anna Dymna otrzymała medal "Zasłużony dla polszczyzny". Wyróżnienie wręczył artystce prezydent Bronisław Komorowski na czwartkowej gali w auli Politechniki Warszawskiej, której towarzyszył koncert poezji Edwarda Stachury.

 • Andrzej Strzelecki walczy z chorobą. Współpracownicy: Jest bardzo słaby, strasznie schudł

  Andrzej Strzelecki (68 l.) ma za sobą trzy serie chemii, mimo to wrócił na plan serialu "Klan". Jego współpracownicy nie kryją obaw: - Jest bardzo słaby, strasznie schudł, zmizerniał, ale stara się funkcjonować normalnie - mówią.

 • Marta Manowska: Nie szukam męża

  Polacy oszaleli na punkcie reality show "Rolnik szuka żony". Zanim więc ruszy drugi sezon, warto przypomnieć sobie jego początki. Tym razem Marta Manowska nie będzie jedyną kobietą. Spotkamy też... rolniczkę!

Zdjęcia na temat: koncert razem mimo wszystko