• Informacje na temat:

  koncert rihanny

Artykuły na temat: koncert rihanny
 • Córka Zborowskiego o koncercie Rihanny: Ch...j nie artystka

  Na temat niedzielnego koncertu Rihanny (25 l.) zdania są podzielone. Jedni zachwycają się jej występem, podkreślając, że była to po prostu świetna zabawa, drudzy wprost przeciwnie. Zofia Zborowska, córka popularnego aktora, show Barbadoski nazywa "gnojem".

 • Rihanna powraca do Polski? Koncert ma się odbyć na Stadionie Narodowym w Warszawie

  Według nieoficjalnych informacji w lipcu 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie ma się odbyć koncert Rihanny!

 • Muzułmanie nie chcieli Rihanny

  Gwiazda muzyki r'n'b Rihanna dostała jednak pozwolenie na zagranie koncertu w Malezji od tamtejszego rządu, pomimo stanowczego sprzeciwu konserwatywnej społeczności muzułmańskiej.

 • "Must Be The Music": Disco polo nie przejdzie!

  Dowodzona przez Ukrainkę grupa Lesja wyrosła na jednego z faworytów ósmej edycji muzycznego show Polsatu. Sprawdźcie naszą relację z trzeciego odcinka.

 • Zofia Zborowska: Do wszystkiego doszłam sama!

  Zofia Zborowska (28 l.) jeszcze dwa lata temu była nikomu nieznaną "córką Wiktora Zborowskiego". W przeciągu kilku miesięcy zyskała rozpoznawalność dzięki wulgarnej wypowiedzi na temat koncertu Rihanny. Wkrótce została zaangażowana do udziału w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Dziś twierdzi, że wszystko zawdzięcza tylko sobie i swojej "ciężkiej" pracy.

 • Chris Brown niewpuszczony do Kanady. Internet kpi z rapera

  Z powodu kwestii imigracyjnych raper Chris Brown był zmuszony odwołać koncerty w Kanadzie.

 • Nie chcą geja w Malezji

  Malezyjska partia opozycyjna domaga się od rządu odwołania planowanych koncertów Adama Lamberta . Zdaniem polityków, amerykański gwiazdor promuje "kulturę homoseksualistów" w muzułmańskim kraju.

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Rihanna oskarża chłopaka o pobicie

  Gwiazda pop Rihanna przesunęła datę swojego występu w Malezji zaplanowanego na ten tydzień. Taką informację podali we wtorek organizatorzy koncertu. Decyzja o zmianie jego daty ma najprawdopodobniej związek z doniesieniami o pobiciu piosenkarki przez jej chłopaka gwiazdora r'n'b Chrisa Browna.

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

Zdjęcia na temat: koncert rihanny