• Informacje na temat:

  koncert scootera w polsce

Artykuły na temat: koncert scootera w polsce
 • 10 ciekawostek na rozgrzewkę przed koncertem Justina Biebera w Polsce

  ...11 listopada w hali Tauron Arena Kraków wystąpi Justin Bieber. W ramach przygotowań do koncertu, prezentujemy zbiór 10 faktów o kanadyjskim wokaliście, które powinien znać każdy jego fan!

 • Scooter: Koncert odwołany!

  W piątek, 25 marca, w krakowskim klubie "A'Tak" miał się odbyć koncert niemieckiej gwiazdy techno, grupy Scooter. Jak się okazało, do występu nie dojdzie, bo klub, popularny w środowisku homoseksualistów, padł ofiarą oszusta podającego się za przedstawiciela firmy impresaryjnej.

 • NIN: Zabrakło pierwiastka magii

  To był jeden z tych koncertów, którym towarzyszą wielkie oczekiwania.

 • Viva Club Rotation: Techno, gwiazdy i Formuła 1

  Scooter i Brooklyn Bounce byli głównymi gwiazdami, które wystąpiły w sobotę, 20 kwietnia w Katowicach, podczas trzeciej edycji koncertów Viva Club Rotation. Sobotnia impreza była przy okazji pierwszą, podczas której zainteresowane osoby mogły zobaczyć bolid czołowego zespołu Formuły 1 West McLaren Mercedes.

 • Arka Noego wciąż najpopularniejsza

  Okazało się, że niedawny sukces grupy Arka Noego to nie tylko chwilowa moda. Płyta "A Gu Gu" wciąż przewodzi na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, przygotowanej przez ZPAV - do końca czerwca sprzedała się w ponad 250 tysiącach egzemplarzy!

 • Justin Bieber żegna się z fanami. Chce naprawić problemy osobiste

  ...dol. Bieber po raz pierwszy wystąpił w Polsce 25 marca 2013 r., w łódzkiej Atlas Arenie, w ramach trasy koncertowej "Believe Tour". Po raz drugi idol nastolatków zaśpiewał nad Wisłą 11 listopada 2016(...) dorosłości koncertowałem. Jak pewnie zauważyliście, podczas ostatniej trasy byłem nieszczęśliwy. Nie zasłużyliśmy na to zarówno ja, jak i wy. Płacicie za to, by dostać energetyczny, pełen zabawy...

 • Ciechowski kontra Brylewski

  Choć w najbliższych dniach pojawi się w Polsce kilku znakomitych wykonawców ze świata, występować będą w cieniu imprez, którym patronują ikony polskiego rocka - swoje święto we Wrocławiu mają fani nieodżałowanej Republiki, a w stolicy Brygady Kryzys (tudzież wszystkich innych wcieleń Roberta Brylewskiego).

 • "Oczy szeroko zamknięte"

  .... Będziemy koncertować głównie w Niemczech i pobliskich krajach: Polsce, Czechach, Skandynawii... Co sądzicie o polskiej scenie tanecznej? Czy znacie jakiś wykonawców, którzy się wam podobają, albo(...)Z członkami Scootera spotkał się Paweł Amarowicz, który dowiedział się jaki wpływ na pionierów nurtu happy hardcore miała grupa Depeche Mode, jak doszło do współpracy z raperem Fatman Scoopem...