• Informacje na temat:

  koncert seweryn krajewski

Artykuły na temat: koncert seweryn krajewski
 • Seweryn Krajewski i jego żona Elżbieta podzielili majątek. Jednego nie przewidzieli

  Seweryn Krajewski (73 l.) miał przyjechać do Polski, by przepisać na byłą żonę Elżbietę (66 l.) posiadłość. Niestety, pandemia pokrzyżowała jego plany...

 • Czerwone Gitary "Jeszcze raz": Źle byłoby, gdybyśmy tego nie robili

  Ich pierwsze hasło promocyjne - "Gramy i śpiewamy najgłośniej w Polsce!" - nie jest już być może aktualne. Ale Czerwone Gitary ciągle grają - nie tylko w Polsce - i po 50 latach nie zamierzają przestać.

 • Seweryn Krajewski nigdy się z tym nie pogodził

  Seweryn Krajewski (73 l.) miał wszystko, o czym mógł zamarzyć. Zawodowo wiodło mu się rewelacyjnie, a w domu czekała na niego kochająca żona oraz synowie. Niestety, gdy wydarzyła się tragedia, w której młodszy zginął syn pary, nic już nie było takie samo...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Nieznane miłości gwiazd. Irena Jarocka i Seweryn Krajewski: Ludzie oglądali się za nimi z zachwytem!

  ...tłumy przyciągała ciesząca się wielką popularnością trójmiejska kapela Czerwone Gitary ( posłuchaj! ). Należący do niej Seweryn Krajewski ( sprawdź! ), rok starszy od Ireny Jarockiej, był(...) życie. Przyjechał po nią Zacharewicz i namówił, by z nim wróciła. W 1972 roku wzięli ślub. Na świadka poprosili... Seweryna Krajewskiego. Dwa lata później muzyk ożenił się z Elżbietą. Małżonkowie...

 • Czerwone Gitary mają 50 lat (nowa płyta "Jeszcze raz")

  Singel "Czerwona gitara" to nowy utwór Czerwonych Gitar opublikowany w dniu 50. rocznicy powstania zespołu. "Polscy The Beatles" 10 marca wyda nowy album "Jeszcze raz".

 • Seweryn Krajewski już po rozwodzie! Będzie kolejny ślub?

  Jego małżeństwo od lat istniało tylko na papierze. Seweryn Krajewski (70 l.) mieszkał w Ameryce z inną kobietą. Jak dowiedziało się "Na Żywo", niedawno przyleciał do kraju i oficjalnie rozwiódł się z żoną.

 • Czerwone Gitary: "Jeszcze raz" (nowa płyta)

  "Jeszcze raz" - tak zatytułowana jest najnowsza płyta studyjna Czerwonych Gitar. Premierę albumu przewidziano na 14 marca 2015 roku. Płyta to prezent dla fanów na 50-lecie zespołu.

 • Seweryn Krajewski nie odpuszcza kolegom z Czerwonych Gitar!

  ...treści komunikat pojawił się kilka dni temu na stronie Seweryna Krajewskiego (70 l.).  Apel został skierowany do całego obecnego składu zespołu Czerwone Gitary, także do Arkadiusza Wiśniewskiego, Mieczysława Wądołowskiego i Dariusza Olszewskiego.  Pod apelem podpisany jest również Bernard Dornowski, były członek zespołu, z którym Seweryn Krajewski niedawno się pogodził, po latach waśni i procesów...

 • Piosenki Seweryna Krajewskiego wypełniły niedzielny, ostatni koncert 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej "Opole 2007".