• Informacje na temat:

  koncert steczkowskiej

Artykuły na temat: koncert steczkowskiej
 • Justyna Steczkowska o "klątwie"

  W "Fakcie" pojawił się tekst poświęcony koncertowi Jose Carrerasa i Justyny Steczkowskiej . Tabloid pisząc o możliwości odwołania ich wspólnego występu w Sopocie dał tytuł "Klątwa Carrerasa dobije Steczkowską". Przypomnijmy, że pod koniec 2015 r. wokalistka została zaproszona na koncert tenora do Krakowa, ale do stolicy Małopolski dotarła z opóźnieniem i ostatecznie wówczas do gościnnego...

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Justyna Steczkowska zgłasza gotowość

  Inicjatywa Dody i pomysł na zorganizowanie koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści" , spotkały się z dużym odzewem. Swój udział w wydarzeniu potwierdziło ponad 90 wykonawców, m.in. Katarzyna Nosowska(...)! "Wyciągam rękę do Edyty Górniak, do Justyny Steczkowskiej, do wszystkich dziewczyn, które za mną nie przepadają w branży. Dziewczyny, pokażmy, że jesteśmy dorosłe, że są ważniejsze idee, że jesteśmy...

 • Steczkowska wyjaśnia incydent

  Justyna Steczkowska opowiada o kontrowersyjnym wydarzeniu podczas jej koncertu w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie.

 • Etniczna Justyna Steczkowska

  Na 19 października zaplanowano premierę nowej płyty Justyny Steczkowskiej. Wydawnictwo zatytułowane "Alkimja" utrzymane jest w klimacie muzyki etnicznej, a jako pierwszy promować je będzie singel z piosenką "Śpiewaj Yidl, mitn, fidl".

 • Justyna Steczkowska i Jose Carreras w Sopocie: Pięć kreacji

  Ponad 4 tysiące ludzi wzięło udział w urodzinowym koncercie Justyny Steczkowskiej, której towarzyszył Jose Carreras.

 • Justyna Steczkowska: Posłuchaj "Ave (No Control)" (nowa płyta "Maria Magdalena. All Is One")

  Poniżej możecie posłuchać nowego utworu "Ave (No Control)" Justyny Steczkowskiej. To pierwsza zapowiedź nadchodzącego studyjnego albumu.

 • Justyna Steczkowska o wypędzaniu demonów (nowa płyta "Maria Magdalena. All Is One")

  ...płytę trafiło 12 utworów Justyny Steczkowskiej i Jakuba Rene Kosika, zapowiadanych jako "rzadko spotykane połączenie muzyki klubowej z wielką orkiestrą smyczkową". "'Maria Magdalena' to opowieść(...) w trasę koncertową. Artystka wystąpi z Orkiestrą Kameralną Sielesian Art Collective. Najbliższy koncert piosenkarka zagra 23 lutego w Częstochowie w Filharmonii im. Bronisława Hubermana.

 • Występ Justyny Steczkowskiej "uhonorowaniem kanonizacji"

  Wokalistka Justyna Steczkowska komentuje niedzielny (27 kwietnia) koncert u boku Placido Domingo.

 • Żydowskie atrakcje od Steczkowskiej

  Na DVD "Alkimja" ukazał się zapis koncertu Justyny Steczkowskiej, który odbył się w ramach Festiwalu Czterech Kultur w Łodzi w 2001 roku.

 • Justyna Steczkowska: Szalona noc

  Na wrocławskim Rynku podczas transmitowanego przez TVP2 występu Steczkowska zaprezentuje fragmenty swojego nowego projektu "15". "Specjalnie na ten koncert powstał medley kilku utworów z tego właśnie(...) zremiksowane największe przeboje Steczkowskiej, takie jak m.in. "Grawitacja", "Dziewczyna Szamana", "Kryminalna miłość", "Tatuuj mnie", "Kosmiczna rewolucja" czy "Skłam". Za nowe aranżacje odpowiadają...

Zdjęcia na temat: koncert steczkowskiej
Wideo na temat: koncert steczkowskiej
 • Justyna Steczkowska tłumaczy się z afery

  Justyna Steczkowska miała zaśpiewać w Krakowie z Jose Carrerasem. Tego samego dnia miała swój cygański koncert w Toruniu i nie zdążyła na występ z muzykiem. Czy w umowie była przewidziana za to kara? Wokalistka zabrała głos w "Dzień Dobry TVN", tłumacząc się z całego zamieszania. (x-news/Dzień dobry TVN)