• Informacje na temat:

  koncerty gwiazd w polsce

Artykuły na temat: koncerty gwiazd w polsce
 • Netta: Koncerty w Polsce odwołane. Co się stało?

  Zaplanowane na początek 2020 r. trzy polskie koncerty Netty, laureatki Eurowizji 2018, zostały odwołane.

 • Smutne koncerty

  Każdy artysta w swoim życiu przerabiał taki moment na początku swojej kariery, że jego koncerty oglądała najczęściej grupa przypadkowych ludzi i bliska rodzina. Czasem jednak zdarza się, że jesteś światową gwiazdą, a mimo wszystko na twój koncert nie przyszły tłumy, a w dodatku grasz w bardzo dziwnym miejscu. Oto kilka przykładów.

 • Chris Norman: Dwa koncerty w Polsce

  W kwietniu dwa koncerty w Polsce da Chris Norman, wokalista glamrockowej grupy Smokie w latach 1964-86.

 • Kiedy będzie można organizować koncerty? Doradca WHO komentuje

  ...  Glastonbury  - jednego z największych festiwali na świecie. Przełożono również galę wprowadzenia nowych gwiazd do  Rockandrollowego Salonu Sław , która miała się pierwotnie odbyć 2 maja. W Polsce zmieniono(...), fabryk i biur, w których można zachować dwumetrowy odstęp, mogą ruszyć wcześniej. Niektórzy mówią, że większe zgromadzenia - konferencje, koncerty, imprezy sportowe - wrócą w październiku 2020 roku...

 • Al Bano i Romina Power: Dwa koncerty w Polsce w 2020 r.

  Wkrótce po zakończeniu trasy po naszym kraju ogłoszono kolejne polskie koncerty najsłynniejszego włoskiego duetu. Gdzie wystąpią Al Bano i Romina Power?

 • Frank Turner powraca do Polski na dwa koncerty

  Pod koniec października dwa koncerty w Polsce da Brytyjczyk Frank Turner z towarzyszącym mu zespołem The Sleeping Souls. Muzyk był jedną z gwiazd Przystanku Woodstock 2017.

 • "Szalony" Alvaro Soler: Zobacz teledysk "Loca". Dwa koncerty w Polsce

  W połowie maja do Polski powróci wokalista Alvaro Soler, który był jedną z gwiazd ostatniego Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem.

 • Al Bano i Romina Power: Koncerty w Polsce. Miłość i piekło nad Wisłą

  Najbardziej rozpoznawalny włoski duet - Al Bano i Romina Power - w poniedziałek (18 listopada) rozpoczyna kolejną wizytę w Polsce.

 • Shakin' Stevens powraca do Polski na dwa koncerty

  Johna a lata 80. do Shaky Stevensa" - tak o walijskim wokaliście pisała Księga Rekordów Guinnessa. Jako jedna z nielicznych gwiazd z Zachodu, Stevens występował w Polsce już w latach 80., a o jego(...) umieścił płyty "This Ole House", "Shaky" i "Give Me Your Heart Tonight" w pierwszej trójce brytyjskiej listy przebojów. Bilety na koncerty w Polsce trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 26

 • Odwołane koncerty

  Z powodu śmierci Ojca Świętego, odwołane zostały niemal wszystkie koncerty, jakie w najbliższym czasie miały odbyć się w Polsce. Informowaliśmy już o przesunięciu daty Hip Hop New Yorker Festiwal, a ponadto odwołane zostały koncerty gwiazd z zagranicy - Judas Priest i Gabin.

Dyskusje na temat: koncerty gwiazd w polsce
 • Re: Nietrafione inwestycje gwiazd. Straciły na nich fortunę

  Bez pracy nie ma kołaczy! O czym wy mówicie piszą Polskie gwiazdy? Pisząc to macie wtedy na myśli planety. Dlaczego polskie aktorki, aktorzy czy muzycy nie przyjaźnią się ze swoimi odpowiednikami z Europy Zachodniej czy USA. Czy Bachleda, Rosati, Górniak ma jakiś przyjaciół w Europie albo USA z którymi wspólnie np. występuje, jest przez nich zapraszana na jakieś koncerty. Przypomnę, że nawet