• Informacje na temat:

  koncerty miley w polsce

Artykuły na temat: koncerty miley w polsce
 • Miley Cyrus zastąpiła Cardi B na Orange Warsaw Festival 2019

  Gwiazda pop Miley Cyrus została nową gwiazdą Orange Warsaw Festival 2019. Wokalistka zastąpiła na imprezie raperkę Cardi B, która odwołała część swojej trasy koncertowej.

 • Elton John rusza w pożegnalną trasę. Ostatni koncert w Polsce w 2019 r.

  Po 50 latach na scenie Elton John rezygnuje z dużych tras koncertowych. W ramach trzyletniej, pożegnalnej trasy "Farewell Yellow Brick Road" wystąpi także w Polsce - 4 maja 2019 r. zaśpiewa w Tauron Arenie Kraków.

 • Kto omija Polskę i dlaczego?

  Zanim jednak o tych, którzy nigdy się w naszym kraju nie pojawili, warto zwrócić uwagę, na to, że liczba artystów nie będących w Polsce jest coraz mniejsza. Z tej listy można wykreślić już Justina(...), kiedy to zagrała dwa koncerty w Niemczech. Sympatycy gwiazdy zapewne łudzą się, że artystkę uda się ściągnąć nad Wisłę w 2016 roku. Oczywiście jeżeli Swift nie będzie chciała zrobić sobie przerwy od...

 • Polski metal: Nieodkryty potencjał

  .... Gdy w relacji w TVP Info z niedawnego Sonisphere Festival z udziałem Wielkiej Czwórki amerykańskiego thrashu (Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax), a także Behemoth, koncerty na lotnisku Bemowo(...) w Polsce fani i muzycy zajmujący się metalem nadal uważani są za społeczny margines, podpitych chłopaczków po zawodówce, choć fakty są takie, że w dużej mierze są to dziś ludzie znajdujący się na...

 • Sławna siostra nie zaszkodzi

  W Polsce ukazuje się w ten weekend debiutancka płyta grupy Metro Station, którą być może kojarzycie dzięki piosenkarce i aktorce Miley Cyrus.

 • W trasę koncertową bez męża (wywiad z Amandą Palmer)

  ...- Bycie wokalistką dużego zespołu sprawia mi wielką frajdę. Nie muszę ciągle siedzieć za pianinem, mogę tańczyć z widownią, mogę skoczyć w tłum. Słowem, mogę pozwolić sobie na wszelkie rodzaje szaleństwa, którym nie mogę się oddać występując solo - zapowiada Amanda Palmer, która z zespołem Grand Theft Orchestra przyjeżdża do Polski na dwa koncerty: 5 listopada w warszawskiej Proximie i dzień...

 • 15-latka rewelacją w USA

  Zgodnie z przewidywaniami nowy album 15-letniej Miley Cyrus debiutuje na 1. miejscu amerykańskiej listy bestsellerów płytowych.

 • Nastoletnie niewypały

  W USA lansowanie nastoletnich gwiazdek zostało opanowane do perfekcji. 16-letni Justin Bieber (nota bene Kanadyjczyk) sprzedaje miliony płyt, zapełnia 20-tysięczne hale, a każde jego publiczne pokazanie się wywołuje spazmy ekscytacji młodych fanek. W Polsce natomiast przemysł młodocianych idoli kuleje.

 • Lady GaGa: Gwiazda totalna

  Lady GaGa to pierwsza post-gwiazda, czyli gwiazda totalna, będąca produktem skończonym, wielofunkcyjnym i wielokrotnego użytku, celebrytka i artystka w jednym. Nowa królowa popu w piątek, 26 listopada, wystąpi w Polsce.

 • Jack White: Wpatrywanie się w płonące ognisko (wywiad)

  ...- Moja babcia pochodzi z Lubziny pod Krakowem - ujawnił w rozmowie z RMF FM amerykański rockman Jack White, który chętnie opowiedział o tym interesującym wątku swojej rodzinnej historii. - Na pewno chciałbym zagrać całą trasę koncertową po Polsce, następnym razem kiedy będziemy wyruszać w drogę. To by było coś - zagrać tutaj nie jeden, dwa a np. 10 koncertów - dodaje autor przeboju "Seven Nation...