• Informacje na temat:

  koncerty nergala

Artykuły na temat: koncerty nergala
 • To pewne: Kozyra w "Mam talent"!

  Robert Kozyra zastąpi Kubę Wojewódzkiego w TVN-owskim show. Producenci chcieli zatrudnić Nergala , ale muzyk nie przyjął propozycji...

 • Odyseja Nergala, czyli mieć i być

  Kiedy tuż przed świętami między skarpetkami męskimi w pasy a garnkami stalowymi na wagę zobaczyłem w dyskoncie z owadem w szyldzie biografię Nergala, coś we mnie pękło.

 • Doda przekłada ślub

  Niedawno pisaliśmy, że związek Dody (26 l.)i Nergala (33 l.) przeżywa pierwszy kryzys. Rabczewska, której pierwsze małżeństwo okazało się pomyłką, zaczęła ponoć żałować, że tak szybko przyjęła(...) Rabczewską o plany związane z życiem prywatnym: "(...) każdą sobotę i niedzielę wakacji mam zajętą przez koncerty. Jest w ogóle zaje...ście, tyle że moja praca pokrywa się z moimi prywatnymi planami...

 • Behemoth zatrzymany w Rosji. Nergal z kolegami zostaną deportowani?

  W środę (21 maja) muzycy grupy Behemoth zostali zatrzymani przed koncertem w Jekaterynburgu (Rosja) z powodu braku odpowiednich wiz. "Wygląda na to, że to będzie normalny areszt" - napisał na Facebooku Adam "Nergal" Darski.

 • Doda nie przyznała się do winy

  ...punkcie, a mój dawny narzeczony to jego odwieczny wróg". Podkreślała, że przewodniczący utrudnia jej życie, próbując uniemożliwiać koncerty. Według niej wrogość Nowaka do niej datuje się od jej związku z Adamem Darskim "Nergalem". Nowak doprowadził do oskarżenia przez prokuraturę b. partnera Dody za podarcie Biblii w 2007 r. na koncercie w Gdyni. "Nergala" sąd I instancji uniewinnił; prokuratura...

 • Behemoth na Wyspach Brytyjskich

  Trwa podbój świata przez formację Behemoth. Dźwięki z płyty "Demigod" w połowie stycznia zdemolują kluby w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Na tym odcinku światowej trasy ekipę Nergala wspomagać będą zielonogórski Supreme Lord i duńska grupa Exmortem.

 • Behemoth podbija Polskę

  Po wojażach po drugiej stronie Atlantyku, nasza narodowa chluba, pomorska grupa Behemoth rozpoczęła w środę, 5 września, trasę po Polsce. Zespołowi Nergala towarzyszą duński Hatesphere i warszawski Rootwater.

 • Duża Courtney i mała Courtney

  Gdy słyszysz "blondwłosa wokalistka", przed oczami najpewniej staje ci Britney Spears, Madonna, Lady GaGa, Gosia Andrzejewicz, dziewczyna Nergala i tak dalej. Jeżeli ta lista wcale ci się nie podoba, czytaj dalej.

 • Trasa Behemoth i Darkane!

  Wytwórnia Mystic Production podała juz szczegóły trasy koncertowej po Polsce zespołu Behemoth i szwedzkiej formacji Darkane. Koncerty rozpoczną się 4 grudnia w Gdańsku i w sumie będzie ich dziewięć. Behemoth będzie promował swe najnowsze dzieło - "Zos Kia Cultus (Here And Beyond)". Wydawcą albumu jest wspomniany na wstępie Mystic, zaś jednym z jej patronów medialnych INTERIA.PL.

 • Behemoth na "Sounds Of The Underground"

  Już po raz piąty pomorski Behemoth zawitał do USA w ramach trasy "Sounds Of The Underground". Tym razem zespół Nergala gra w towarzystwie m.in. amerykańskich grup Cannibal Corpse, GWAR, Trivium, Killswitch Engage, Shadows Fall i szwedzkiego In Flames. Tournee rozpoczęte 8 lipca zatrzyma się również w Kanadzie i Meksyku.