• Informacje na temat:

  koncerty przyjadą

Artykuły na temat: koncerty przyjadą
 • Editors nie przyjadą do Polski. Koncerty ostatecznie odwołane

  Z przyczyn niezależnych od organizatora, koncerty grupy Editors w Polsce zostają odwołane, podobnie jak większość wiosennych planów zespołu.

 • Gwiazdy przyjadą do Międzyzdrojów

  ...z publicznością. W programie znajdą się także spektakle teatralne, koncerty, recitale. Będzie też kontynuacja kina na plaży. Podobnie, jak na Festiwalu Gwiazd, będą także imprezy skierowane do najmłodszych - w cyklu "Cała Polska czyta dzieciom". Artyści, którzy przyjadą do Międzyzdrojów, będą mieszkali w hotelu "Amber Baltic".

 • Moonspell i Rotting Christ: Trzy koncerty w Polsce

  Pod koniec listopada na trzy koncerty do Polski przyjadą Portugalczycy z Moonspell oray Grecz y Rotting Christ.

 • ​Iced Earth: Dwa koncerty w Polsce

  W drugiej połowie lipca do Polski na dwa koncerty przyjadą Amerykanie z power / thrashmetalowej grupy Iced Earth.

 • Obscura: Dwa koncerty w Polsce w 2020 r.

  Formację z Bawarii zobaczymy 26 lutego 2020 roku w krakowskim Kwadracie i dzień później na deskach warszawskiej Proximy. Podopieczni filadelfijskiej Relapse Records przyjadą do Polski w ramach(...) i lider monachijskiej formacji. Bilety na polskie koncerty grupy Obscura - organizowane przez Knock Out Productions - dostępne są w cenie 90 zł (10 zł więcej w dniu imprezy). "Diluvium", piąta...

 • ​Machine Head: Dwa koncerty w Polsce w 2019 r.

  W ramach jubileuszowej trasy po Europie, w październiku dwa koncerty w naszym kraju zagra Machine Head.

 • Przyjadą dopiero we wrześniu

  Zapowiadane na kwiecień koncerty słynnej formacji Killing Joke zostały przełożone na wrzesień.

 • Mamy złą wiadomość dla fanów amerykańskiej formacji Fun Lovin' Criminals. Nie dojdą bowiem do skutku zapowiadane na połowę czerwca koncerty zespołu w Polsce. Miał on wystąpić w Krakowie, Warszawie i w Sopocie.

 • Impaled Nazarene przyjadą do Polski

  ...6 i 7 czerwca, w ramach promocji nowego albumu "Pro Patria Finlandia", na dwa koncerty przyjedzie do naszego kraju fińska formacja Impaled Nazarene. "Nuklearni metalowcy" nie podali jeszcze szczegółów polskich występów. Wiadomo jednak, że na części tournee twórcom "Ugra-Karma" towarzyszyć będą m.in. grupy Master, Dark Side i Zuul FX.

 • The Cranberries przyjadą później

  .... Przepraszam wszystkich fanów i obiecuję, że The Cranberries dołożą wszelkich starań, aby przełożyć koncerty na najbliższe możliwe terminy" - napisała w oświadczeniu wokalistka Dolores O'Riordan. Przy ustawianiu nowych dat z listy wypadły na pewno cztery koncerty, w tym na festiwalach w Zagrzebiu, Ruoms i Cognac. Przełożona na października trasa koncertowa promować będzie album "Roses" - pierwsze od 10 lat...