• Informacje na temat:

  koncerty zapowiedzi

Artykuły na temat: koncerty zapowiedzi
 • Taco Hemingway wydał nową płytę! "Cafe Belga" będzie o jego związku z Igą Lis?

  Taco Hemingway zaskoczył swoich fanów i bez żadnej zapowiedzi wydał nową płytę "Cafe Belga". Teraz wszyscy szukają, w których piosenkach rapuje o Idze Lis...

 • Pięć Smaków: Queer Azja oraz Kino na Dzikim Wschodzie

  Azjatyckie kino - filmy grozy, horrory i westerny - a także koncerty i wykłady wypełnią tegoroczną, ósmą edycję festiwalu Pięć Smaków. Impreza odbywać się będzie od 12 do 20 listopada w stołecznych kinach, kawiarniach, a także m.in. Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

 • Agnieszka Chylińska potrafi zaskoczyć. Szykuje prawdziwą niespodziankę!

  Od wielu lat Agnieszka Chylińska (41 l.) znana jest jako świetna wokalistka. Na jej koncerty przychodzą tłumy, a i ostatnia płyta cieszyła się dużym zainteresowaniem. Jednak artystka ponoć postanowiła pójść o krok dalej i zająć się czymś innym. Jej przyjaciółka zdradziła coś, co może być ogromną niespodzianką! A i niewykluczone, że wywoła sensację…

 • Maciej Gudowski lektorem II linii metra

  Maciej Gudowski - znany lektor telewizyjny, radiowy i teatralny - zwyciężył w plebiscycie, w którym słuchacze Radiowej Jedynki wybierali lektora, odczytującego zapowiedzi stacji w II linii warszawskiego metra. Gudowski pokonał m.in. dwie wybitne aktorki - Krystynę Jandę i Danutę Stenkę. W środę, 29 października ogłoszono wyniki głosowania.

 • "M jak miłość": Iza - kurator z dobrym sercem

  ...ocenić, czy ojciec jest w stanie odpowiednio zaopiekować się dzieckiem. W najbliższych odcinkach widzowie zobaczą, jak moja bohaterka bez zapowiedzi odwiedza mieszkanie Chodakowskiego, by(...) w przyszłości Izy. Nakreślają ją kolejne sceny, dowiaduje się o niej coraz więcej. Co ze śpiewaniem? Kiedy koncerty, płyty, konkursy wokalne, nagrywanie piosenek? - Klaruje mi się w myślach, co...

 • Bracia Figo Fagot urządzą "Discochłostę" (teledysk "Ooooo kończy się już noc")

  "Łapię przypadkiem za cycki, za d**ę" - to cytat z najnowszej piosenki grupy Bracia Figo Fagot.

 • 1000 zaproszeń na Festiwal Muzyki Filmowej do wygrania w RMF Classic!

  Do końca maja w radiu RMF Classic trwa konkurs dla słuchaczy "Na fali seriali", w którym można zdobyć zaproszenia na Międzynarodową Galę Seriali. Koncert odbędzie się 30 maja w ramach 8. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Kulig, Ogrodnik i Kot w filmie o disco polo

  Joanna Kulig, Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki i Tomasz Kot - m.in. ci aktorzy grają w filmie "Discopolo", do którego zdjęcia realizowane są w Warszawie. Produkcja, łącząca cechy kina przygodowego, westernu oraz komedii, trafi na duże ekrany w 2015 roku.

 • Jerzy Gruza z nagrodą na Prowincjonaliach

  Reżyser "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej" Jerzy Gruza odbierze we Wrześni (Wielkopolskie) nagrodę honorową Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia. Festiwal rozpocznie się w środę, 18 lutego.

 • Maraton z filmami środkowoeuropejskimi podczas "Kina na Granicy"

  Tygodniowy maraton z kinem środkowoeuropejskim przygotowano na 17. Przegląd Filmowy "Kino na Granicy", który na przełomie kwietnia i maja odbędzie się w Cieszynie i Czeskim Cieszynie. Widzowie obejrzą ponad sto filmów - podali organizatorzy.

Dyskusje na temat: koncerty zapowiedzi
 • Re: "Szadź": Maciej Stuhr rezygnuje z aktorstwa? Właśnie zadebiutował jako... reżyser teatralny!

  TVP ma świetną ofertę kulturalną, filmy z całego świata, najnowsze i klasyki, dyskusje o kulturze, zapowiedzi kulturalne, świetne opery, koncerty, również muzyki elektronicznej jak, niestety nadawana w nocy, DOBRANOCKA ze świetnymi DJskimi setami nagrywanymi w Łazienkach. No i w tym roku prawdziwa uczta melomanów czyli relacje z Konkursu Szopenowskiego, które 5 lat temu stały na naprawdę wysokim