• Informacje na temat:

  kończy zawody

Artykuły na temat: kończy zawody
 • Keith Richards (The Rolling Stones) kończy 75 lat. Osiem ciekawostek

  ...tak nie było. Gitarzysta piszący piosenki był wtedy jak bankowiec pracujący w sklepie spożywczym. To dwa różne zawody. Nawet nam przez myśl nie przemknęło, że może sami potrafilibyśmy coś napisać(...)" w serwisie Teksciory.pl Poniżej przypominamy kilka ciekawostek z burzliwego życia Keitha Richardsa, który we wtorek (18 grudnia) kończy 75 lat. Spotkanie z Mickiem Jaggerem "Dziś rano na stacji w Dartford...

 • Vanessa Mae kończy 40 lat i ma się dobrze. Kolejna ofiara internetowej plotki

  W sobotę (27 października) 40 lat kończy Vanessa Mae, znana skrzypaczka łącząca muzykę popową z klasyczną, a także narciarka mająca na koncie występ na igrzyskach olimpijskich w Soczi w 2014 r.

 • Kazimierz Kutz kończy 75 lat

  ...moje zajęcia i zawody są pomocowymi, a czasem nawet zastępczymi" - twierdzi jubilat.

 • Bohdan Tomaszewski kończy 90 lat!

  ...w radiu Wojciecha Trojanowskiego, to był niedościgniony spiker sportowy - wspomina. - Wyobrażałem sobie, że komentuję zawody. Gdy teraz mnie pan pyta, co bym robił, gdybym nie został komentatorem...

 • Sean Connery kończy karierę

  Sean Connery, legenda światowego kina, kończy 80 lat i jak mówi, przechodzi na aktorską emeryturę. Choć w trakcie swojej ponad 50-letniej kariery zagrał w tuzinach filmów, najbardziej znany jest jako pierwszy i zdaniem wielu, najlepszy James Bond.

 • Wojciech Młynarski kończy 70 lat

  Poeta, dramaturg, kabareciarz, autor takich przebojów jak "Jesteśmy na wczasach" czy "Nie ma jak u mamy" kończy w sobotę, 26 marca, 70 lat. Wojciech Młynarski nie zamierza przejść na emeryturę, bo jak sam mówi, ciągle ma ochotę pisać.

 • Milla Jovovich: Gwiazda kina akcji kończy 40 lat

  Jest aktorką, modelką, piosenkarką i projektantką. Nazywana „królową kopania tyłków”, w kolejnych filmach stawiała czoło angielskiej armii, kosmitom i pladze zombie. 17 grudnia Milla Jovovich obchodzi 40. urodziny.

 • Stan Borys: 78. urodziny i pomoc przyjaciół

  Miał w planie turę koncertową i występy dla Polonii. Zamiast tego - koncerty charytatywne kolegów i przyjaciół z estrady oraz apele o wsparcie. Stan Borys po udarze musi przejść intensywną i kosztowną rehabilitację, by odzyskać pełnię sprawności. W takich okolicznościach piosenkarz kończy 3 września 78 lat.

 • Stuhr: Styl życia, nie chwilowa przygoda

  Maciej Stuhr kończy dziesięciomiesięczne przygotowania do startu w Herbalife Triathlon Gdynia 2013. Jak przyznał 37-letni krakowianin, aktor filmowy i teatralny, decyzja o uprawianiu tej dyscypliny jest jednym z lepszych pomysłów w jego życiu.

 • Kazik skończył 50 lat

  Jeden z najpopularniejszych polskich muzyków rockowych, wokalista, saksofonista i autor tekstów Kazik Staszewski 12 marca kończy 50 lat. Staszewski jest liderem grup Kult, Kazik Na Żywo i El Doopa. Prowadzi także karierę solową.

Dyskusje na temat: kończy zawody
 • Re: "Szadź": Maciej Stuhr rezygnuje z aktorstwa? Właśnie zadebiutował jako... reżyser teatralny!

  Ta moda aktorów na bycie politykami jest żałosna. Oni naprawdę uwierzyli ,że są stworzeni do bycia ponad inne zawody i dlatego mogą łączyć te dwie funkcje . Scena, film i polityka. Otóż czas najwyższy zdecydować się , bo ani z nich politycy ani aktorzy. Koniec takich zagrywek kończy się tak samo . W końcu przestają być aktorami i nie maja publiczności ,a zawodowi politycy ich nie zauważają