• Informacje na temat:

  kondrat o powstaniu warszawskim

Artykuły na temat: kondrat o powstaniu warszawskim
 • Kondrat, Wojewódzki, Bohosiewicz, Rozenek, Cichopek - co robią poza sceną i ekranem?

  Marek Kondrat Aktor mądrze wykorzystał sławę i kilka lat temu został twarzą banku. Rozkręcił również własny biznes. Działalność winiarska byłego aktora z roku na rok przynosi coraz większe zyski. Sieć sklepów i lokali cieszy się ogromną popularnością. Na co dzień Marek Kondrat wraz z żoną Antoniną i córką Heleną mieszka w południowo-zachodniej Francji. Gwiazdor kupił na południe od Bordeaux...

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • ​Aleksandra Rosińska: Co się stało z dziecięca gwiazdą "Ekstradycji"?

  Aleksandra Rosińska miała zaledwie 7 lat, gdy pojawiła się na ekranach telewizorów za sprawą serialu TVP. W "Ekstradycji" zagrała u boku Marka Kondrata. Co się z nią później stało?

 • Marek Kondrat jako nauczyciel

  Marek Kondrat zagrał jedną z ról w filmie Janusza Majewskiego "Mała matura 1947", który uhonorowano Nagrodą Specjalną Jury na tegorocznym festiwalu w Gdyni.

 • "W labiryncie": Co dzisiaj robią gwiazdy serialu?

  Miondlikowska) miała zaledwie kilkanaście lat. Po raz pierwszy weszła na plan, by wcielić się w Martę, córkę Joanny i Adama Racewiczów (Sławomira Łozińska i Marek Kondrat), tuż przed swoimi piętnastymi(...) Konwickiego, "Ekstradycji 2" oraz serialach "Sukces" i "Samo życie". Popularność wróciła natomiast wraz z rolą Piotra Nowika w "Bulionerach" z 2004 roku. Do tej pory jest obecny na ekranach. Marek Kondrat...

 • Marek Kondrat powraca. Premiera w kwietniu

  Ciepła i pełna humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski - "Mała matura 1947" - w kinach już w kwietniu. W filmie występuje m.in. dawno nie widziany na dużym ekranie Marek Kondrat.

 • Grzegorz Turnau robi to dla dziecka swojej córki

  ...dzieła.  Warto jednak zwrócić uwagę na to, że romans pana Grzegorza z literaturą dziecięcą ma teraz szczególne znaczenie. Przecież za sprawą córki Antoniny (30) i jej męża Marka Kondrata (67), on sam...

 • Marczewska z Kondratem wywołają "Dreszcze"

  lutego w warszawskim kinie Kultura, gdzie o godz. odbędzie się uroczysta premiera "Dreszczy" (1981) Wojciecha Marczewskiego w nowej, cyfrowej wersji.

 • Premiera filmu Koterskiego

  Najnowszy film Marka Koterskiego "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" ujrzał światło dzienne. W warszawskim kinie Cinema City odbyła się uroczysta premiera tego obrazu. Obecni na niej byli, oprócz wielu zaproszonych gości, również główni twórcy filmu - Marek Koterski, Marek Kondrat, Andrzej Chyra i Michał Koterski.

 • Wajda na Przystanku Woodstock

  Minutą ciszy uczcili pamięć poległych w Postaniu Warszawskim uczestnicy spotkania z wybitnym reżyserem Andrzejem Wajdą w Akademii Sztuk Przepięknych na XVI Przystanku Woodstock. "Powstanie było wielką stratą" - powiedział reżyser.

Wideo na temat: kondrat o powstaniu warszawskim
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Psy

  Psy

  Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych...