• Informacje na temat:

  konferencja prasowa mam talent

Artykuły na temat: konferencja prasowa mam talent
 • ...filmu "Listy do M. 2" w warszawskim Multikinie Złote Tarasy zdradzili dziennikarzom, że znają się już od... 30 lat!  - Poznaliśmy się jako dzieci... Kiedy to było? Mam teraz 42 lata, a znamy się(...) było roku... Byliśmy z Piotrkiem w różnych grupach, ale jego akurat świetnie zapamiętałam: był smukłym blondynem z kręconymi lokami i imponował wszystkim talentem mimicznym. Potrafił też doskonale...

 • "Mam talent" się zaciął

  Perfekcyjna do niedawna, tvn-owska machina była w sobotni wieczór wyjątkowo źle naoliwiona. Autorzy "Mam talent" zupełnie zapomnieli się postarać.

 • Co pokaże TVN?

  Dziś (9 sierpnia) odbyła się konferencja prasowa stacji, podczas której prezentowano jesienną ramówkę. Zobacz czym zaskoczy telewidzów kanał.

 • Kontrowersje wokół "Mam talent!"

  Już wszystko jasne. Mimo, że wybór półfinałowej czterdziestki uczestników programu "Mam talent!" przez jury nie spodobał się telewidzom, reżyser programu podjął decyzję - nie będzie żadnych zmian.

 • Telewizyjny hit wszech czasów?

  Już we wrześniu TVN rozpocznie emisję programu rozrywkowego "Mam talent!". Producenci spodziewają się, że ich nowy program przebije wszystkie sobotnie propozycje konkurencyjnych stacji telewizyjnych.

 • "Mam talent!" już we wrześniu

  Już we wrześniu TVN rozpocznie emisję programu rozrywkowego "Mam talent!". Producenci spodziewają się, że ich nowy program przebije wszystkie sobotnie propozycje konkurencyjnych stacji telewizyjnych.

 • "Pod powierzchnią": Magdalenie Boczarskiej stuknęła czterdziestka!

  ...ukończeniu krakowskiej szkoły teatralnej poczekać aż 5 lat. Ciekawostką jest, że film, w którym po raz pierwszy podziwialiśmy jej talent i urodę na wielkim ekranie, nosił tytuł... "Pod powierzchnią(...) w tym temacie - stwierdziła na konferencji prasowej przed premierą serialu TVN. Magdalena Boczarska cieszy się opinią jednej z najbardziej utalentowanych polskich aktorek swojego pokolenia. Ma...

 • "Mam talent!": Złamią regulamin?

  W sobotę, 24 października, jurorzy programu "Mam talent!", czyli Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki wyłonili finałową czterdziestkę uczestników. Po ogłoszeniu nominacji w Internecie zawrzało. Twórcy show nie wykluczają, że zdecydują się na złamanie regulaminu.

 • Małgorzata Foremniak doznała kontuzji. Nici z triathlonu?

  ...z problemami. Teraz miało być podobnie... Nie jest tajemnicą, że Małgorzata przeżywa ostatnio trudny czas. Nie ma pracy w serialu ani w filmie. Nie jest też twarzą żadnej kampanii reklamowej. Co prawda trwają już castingi do kolejnej edycji show "Mam Talent!", jednak to praca jedynie na kilka miesięcy. Jakby tego było mało, Foremniak dopadło mnóstwo problemów w życiu osobistym, z sercowymi na czele...

 • Kto utalentowany w finale?

  Już w najbliższą sobotę rozpoczną się finały programu "Mam talent!". Tymczasem stacja zapowiada, że już w listopadzie mogą zapaść decyzję dotyczące wiosennej kontynuacji show.