• Informacje na temat:

  konflikt minionego

Artykuły na temat: konflikt minionego
 • Niezależni podsumowują miniony rok

  .... Konflikt pomiędzy producentami i dystrybutorami a Związkiem Filmowców Amerykańskich (Motion Picture Association Of America - MPAA). wywołany zakazem wysyłania tzw. screeners zakończył się ostatecznie(...) także od września dostarczył wytwórni Lions Gate Films ponad 21 milionów dolarów wpływów. "Jesienią minionego roku odnieśliśmy największe sukcesy w dotychczasowej historii" - stwiedził Tom Ortenberg...

 • Minęło 55 lat od premiery "Salta" Tadeusza Konwickiego

  ...współczesnym' ludzie czekają na koniec świata, we 'Wniebowstąpieniu' wyjątkowość nocy dożynkowej podparta jest międzynarodowym konfliktem, który może lada chwila wybuchnąć". Konwicki kończy swój wywód słowami...

 • Bożena z "Sanatorium miłości": Miłość, konflikt i koronawirus

  Bożena Baraniak, zdobywczyni tytułu Królowej Turnusu drugiej edycji "Sanatorium miłości", od ponad 30 lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. W rozmowie z Damianem Glinką z Interii opowiedziała o swoim życiu uczuciowym, odniosła się do konfliktu z inną uczestniczką show TVP, wyjaśniła również, jak wpłynęła na jej życie pandemia koronawirusa.

 • Tede: 40 lat minęło…

  ...pierwszy krążek Tedego, który pokrył się platyną). TDF wypuścił również siedem mixtape’ów pod pseudonimem DJ Buhh . Oprócz legendarnego konfliktu z Peją , który rozpoczął się w 2009 roku i nie...

 • Oasis: Kolejny konflikt?

  Noel Gallagher, jeden z liderów grupy Oasis, zapowiedział, że na nowej płycie nie będzie żadnego utworu autorstwa jego brata Liama. Podobno wokalista zbiera materiał na swoją solową płytę. Takie informacje od razu wzbudzają podejrzenia, że w rodzinie Gallagherów znów iskrzy.

 • Konflikt w rodzinie Jacksonów

  Czy w rodzinie Jacksonów panuje konflikt? Dwaj bracia Michaela Jacksona planują zorganizować kolejny konkurencyjny koncert upamiętniający wielkiego artystę.

 • Patrycja Markowska: Nie ma konfliktu w "The Voice of Poland"

  Od rozstania Patrycji Markowskiej z talent show TVP2 minęło pięć lat. Wokalistka podkreśla, że teraz wraca na fotel trenera "The Voice of Poland" ze zdwojoną siłą i energią. Cieszy się także z tego, że skład trenerski został zupełnie odświeżony i zapewnia, że między artystami nie ma żadnych niesnasek. Jest za to zdrowa rywalizacja, bo każdy z nich gwarantuje uczestnikom zupełnie inne doświadczenia i doznania muzyczne.

 • Moby o konflikcie na Bliskim Wschodzie

  Moby, amerykański muzyk i DJ, od momentu zamachów terrorystycznych na Nowy Jork i Waszyngton bardzo zaangażował się w politykę. I choć póki co sam nie ma zamiaru obejmować żadnego urzędu, bardzo często komentuje poczynania obecnej administracji prezydenta Busha. Tym razem skrytykował polityków za to, że nie potrafią zapewnić pokoju na Bliskim Wschodzie.

 • Aleksandra Konieczna: Niepoprawność jest we mnie od dziecka

  W "Na Wspólnej" Aleksandra Konieczna gra Honoratę, żonę Romana Hoffera. Małżeńska sielanka minęła bezpowrotnie wraz z pojawieniem się bohatera o nazwisku Muszko. Aktorka zdradziła, że nastąpi eskalacja konfliktu z uciążliwym sąsiadem; opowiedziała też o roli w filmie "Ostatnia rodzina".

 • Tomasz "Lipa" Lipnicki (Lipali): Żyję tu i teraz

  Mimo ogromnych chęci, mam wewnętrzny konflikt pomiędzy byciem optymistą a pesymistą. Przyszłość ma planeta, a my - nie wiem - mówi w rozmowie z Interią Tomasz "Lipa" Lipnicki, lider rockowej grupy Lipali. Dowodzony przez niego zespół pod koniec listopada wypuścił szósty album "Mosty, rzeki, ludzie".