• Informacje na temat:

  konflikt z prasą

Artykuły na temat: konflikt z prasą
 • Sara Boruc ma konflikt z Mariną Łuczenko i Anną Lewandowską? Już wszystko jasne!

  Ostatnio media obiegły doniesienia o rzekomych konfliktach, w jakie miały popadać ze sobą polskie WAGs. Chodzi o Sarę Boruc, Marinę Łuczenko-Szczęsną i Annę Lewandowska.  Początkowo plotkowano o domniemanych słabszych relacjach między dwoma pierwszymi paniami. Do niedawna były przyjaciółkami, lecz teraz niezbyt za sobą przepadają? Ponoć Marina była zazdrosna o sukces płyty Sary i od tego wszystko...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Kukulska wyczerpana konfliktem z bratem!

  ...poradzić. Znajomi piosenkarki twierdzą, że Natalia chciałaby zażegnać ten cały konflikt. Z drugiej strony nie ma jednak żadnego odzewu. "Natalia byłaby w stanie o wszystkim zapomnieć. Czuje potrzebę(...) projektów, w tym nową płytę, ale na razie nie ma na nic siły. Konflikt z Piotrkiem podcina jej skrzydła. Dr Pomponik w takich chwilach naprawdę cieszy się, że nie ma brata!

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Meghan Markle dostała rozkaz od Pałacu! To dla niej dramatyczna sytuacja!

  Rodzinny problem spędza Meghan Markle (37 l.) sen z powiek. Wie, że tak dalej być nie może. Zwłaszcza że konflikt księżnej z jej ojcem bardzo nie podoba się Pałacowi.

 • Britney Spears: Konflikt zażegnany?

  Przyjaciele Kevina Federline'a, męża Britney Spears, bagatelizują informacje plotka rskiej prasy, że małżeństwo popowej gwiazdy przeżywa poważny kryzys. Niedawno pojawiły się sugestie, że Britney konsultowała się z prawnikami w sprawie ewentualnego rozwodu.

 • Meghan Markle wyśmiana za hipokryzję! Walczyła, by zaistnieć w tabloidach?

  Od samego początku, gdy pojawiła się w rodzinie królewskiej, media jej nie oszczędzały. Krytykowano łamanie przez nią etykiety, nie zastosowanie się do zasad ubierania się, a także szeroko komentowano jej konflikt z ojcem.  Gdy okazało się, że księżna jest w ciąży, obiektywy aparatów nie odstępowały jej ani na krok, tak samo, gdy mały Archie pojawił się już na świecie.  W końcu czara goryczy...

 • Konflikt prawników Polańskiego

  Amerykańscy prawnicy Romana Polańskiego skrytykowali jego francuskiego przedstawiciela Herve'a Temime'a , twierdząc, że nie ma on prawa wypowiadać się w kwestii aresztowania reżysera.

 • Księżna Kate chce pogodzić się z Meghan Markle! Zadzwoniła do niej!

  ...załatać konflikt na osobności. Powiedziano mi, że skontaktowała się z Meghan i rozmawiała z nią przez telefon. Kate jest jej żal, bo wie, że Meghan walczy o dobre imię" - zdradza ekspert w rozmowie...

 • Film Polańskiego wchodzi do kin

  We Włoszech - jako pierwszym kraju na świecie - na ekrany kin wchodzi w piątek, 16 września, film "Carnage" ("Rzeź") Romana Polańskiego. Premiera kinowa odbywa się tuż po festiwalu w Wenecji, którego Polański jest według włoskiej prasy największym przegranym.

Zdjęcia na temat: konflikt z prasą