• Informacje na temat:

  konflikt z prasą

Artykuły na temat: konflikt z prasą
 • Konflikt prawników Polańskiego

  Amerykańscy prawnicy Romana Polańskiego skrytykowali jego francuskiego przedstawiciela Herve'a Temime'a , twierdząc, że nie ma on prawa wypowiadać się w kwestii aresztowania reżysera.

 • Morricone o "konflikcie" z Tarantino

  Zapowiedź włoskiego mistrza muzyki filmowej Ennio Morricone, że już nigdy nie będzie współpracował z Quentinem Tarantino wywołała spory szum w mediach. Jednak 84-letni kompozytor utrzymuje, że jego komentarze zostały wyrwane z kontekstu.

 • Największe rywalki i rywale Hollywood

  Wielkie gwiazdy uczyniły z rywalizacji prawdziwą sztukę. O niektórych konfliktach z lubością rozpisywała się prasa, o innych dowiedzieliśmy się dopiero po latach. Zawsze jednak budziły i wciąż budzą wielkie zainteresowanie.

 • Afera w rodzinie Dowborów? "Zwymyślał mamę"

  Jest szansa na zakończenie rzekomego konfliktu w rodzinie Dowborów. Zaczął się on od słów Macieja, który podczas jednej z relacji na żywo na Instagramie zażartował, że zablokował swoją mamę w mediach społecznościowych. Powód? "Strasznym trollem jest moja matka w internecie. Wrzucała moje zdjęcia z dzieciństwa, takie obciachowe. Robi ze mnie pucia pucia" - powiedział dziennikarz. Aferę, która...

 • Krzysztof Klenczon: Grać głośno!

  35 lat temu, 7 kwietnia 1981 r. w szpitalu w Chicago zmarł Krzysztof Klenczon, autor wielu przebojów Czerwonych Gitar, w prasie często nazywany "polskim Johnem Lennonem".

 • Trudne początki Przystanku Woodstock. "Prze-pra-sza-my"

  Brak gwiazd, konflikt z mieszkańcami, fatalna prasa, agresywni uczestnicy - lekko nie było. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment książki "Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata", napisanej przez Jana Skaradzińskiego i Jurka Owsiaka. Przypomnijmy, że tegoroczna, 20. edycja imprezy rozpocznie się w czwartek, 31 lipca, w Kostrzynie nad Odrą.

 • Berlinale 2017: Agnieszka Holland pokazała "Pokot"

  Agnieszka Holland pokazała w niedzielę, 12 lutego, na międzynarodowym festiwalu filmów Berlinale swój najnowszy film "Pokot", ubiegający się w konkursie głównym o Złotego Niedźwiedzia. Na spotkaniu z prasą reżyserka broniła się przed zarzutami, że nawołuje do zabijania.

 • Helena Vondrackova romansuje?

  ...60-letnia czeska piosenkarka i uczestniczka show "Taniec z gwiazdami" po raz kolejny popadła w konflikt z dziennikarzami.

 • Apel do mediów: Mniej rozrywki!

  Polskie media zdominowane są przez rozrywkę, brakuje debat i ambitnych informacji, wiele uwagi poświęca się personalnym konfliktom, stale zmniejsza się liczba informacji z zagranicy - alarmuje "Obserwatorium Wolności Mediów" Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.

 • Dziennikarze krytykują TVP

  Od kilku dni trwa walka o władzę w Telewizji Polskiej. Problem w tym, że żadne serwisy ani programy informacyjne TVP nie informują o konflikcie. Takie zachowanie Telewizji Polskiej krytykuje Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich.

Zdjęcia na temat: konflikt z prasą