• Informacje na temat:

  konflikty gwiazd

Artykuły na temat: konflikty gwiazd
 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Konflikty, spory i kłótnie 2015

  ...idolem. "To było smutne, żałuję, że go spotkałam" - stwierdziła gwiazda. Wynik potyczki: Adele bije wszystkie rekordy popularności i zbiera świetne recenzje. Wygląda na to, że album jest odrobinę...

 • Karolina Szymczak: Zjawiskowe odkrycie "Gwiazd"

  Wkrótce Karolinę Szymczak zobaczymy w najnowszym filmie Jana Kidawy-Błońskiego - "Gwiazdy", gdzie wciela się Marlenę. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia znakomitego śląskiego piłkarza Jana Banasia - gwiazdy Polonii Bytom, Górnika Zabrze i polskiej reprezentacji ery Kazimierza Górskiego trafi na ekrany 12 maja. "'Gwiazdy' to przede wszystkim historia o ludziach, ich pasjach...

 • Kamilla Baar: Konflikty warto rozwiązywać w łóżku

  Kamilla Baar zdradziła swoją receptę na udany związek. "Napięcia, konflikty warto rozwiązywać... w łóżku" - oświadczyła gwiazda serialu "Na krawędzi".

 • Gwiazdy kontra brukowce

  Określenie "pier***one szczury", jakie Edyta Górniak zastosowała ostatnio w stosunku do dziennikarzy przejdzie zapewne do historii stosunków rodzimych gwiazd show biznesu z prasą. Wokalistka podała do sądu dwa popularne dzienniki - czy ma szansę na wygraną? Kilku zagranicznym gwiazdom taka sztuka się udała.

 • Gwiazdy dla Olimpiady

  ..." (premiera w niedzielę 12 lipca) z kolei przynosi duety światowych gwiazd muzyki pop. Tu trafią utwory wykonywane w parach przez Stinga i Marizę, Moby'ego i Public Enemy, Alice'a Coopera i Xzibit, Macy Gray(...) znakomita okazja, żeby dać ludziom pozytywny przykład" - dodaje wokalistka. W czasach starożytnych na czas trwania olimpiad zawieszano konflikty zbrojne.

 • Tomasz Niecik o programie "Agent - Gwiazdy": Nie wszystkim odpowiadało moje towarzystwo

  ...– Czego ja w życiu nie robiłem! – mówi Tomasz Niecik, uczestnik programu TVN "Agent - Gwiazdy". Sprzedawał stringi, jeździł TIR-em, a dzisiaj jest gwiazdą disco polo. Wciąż jednak pozostał sobą – tym samym skromnym chłopakiem z Grajewa.

 • "BH90210": Gwiazdy serialu "Beverly Hills 90210" wracają

  ...kultowej produkcji okazują się być nie mniej emocjonujące niż fikcyjne przygody sprzed lat. Powracają dawne uczucia, przypominają o sobie długo skrywane konflikty, a stare przyjaźnie zostają wystawione...

 • Gwiazdy w luksusowym hotelu

  Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka i Rafał Królikowski w nowym serialu o życiu hotelu. Niespodzianki i konflikty w eleganckiej scenerii.

 • Gwiazdy w Wenecji

  W drugim dniu festiwalu w Wenecji oczy wszystkich zwrócone były na dwóch gwiazdorów Hollywood - Johna Travoltę i Denzela Washingtona. Obaj występują w filmach, pokazywanych poza konkursem. Najwięcej czwartek, 2 września, mówiło się o obrazie "Kandydat" Jonathana Demme'a ( "Milczenie owiec" ), z Washingtonem i Meryl Streep w rolach głównych.

Zdjęcia na temat: konflikty gwiazd
Wideo na temat: konflikty gwiazd
 • Będą miały dziecko?!

  Dziennikarka Ellen de Generes i aktorka Portia de Rossi, czyli Nel z "Ally McBeal", starają się zażegnać kryzys w związku. Po tym jak 56-letnia gwiazda własnego programu zdradziła partnerkę ze(...) wynająć surogatkę. Czy wspólna opieka nad dzieckiem pozwoliłaby im zażegnać konflikty? Para mieszka obecnie z 3 psami i 3 kotami w Santa Barbara/ źródło: Agencja TVN/x-news

Dyskusje na temat: konflikty gwiazd