• Informacje na temat:

  konkurs na bloga

Artykuły na temat: konkurs na bloga
 • "Jak trwoga to do bloga"

  ...oryginalny i nie będę pisał bloga. Bo wszyscy teraz piszą blogi. Jak trwoga to do bloga. I podobno blogi są teraz passe. Co więcej są nawet de mode i ę fas" - uważa dziennikarz. Dla fanów Kaberetu Pod(...) MUZYKA.NIE . Koszt wysłania SMS -a wynosi 1,22 zł z VAT. Konkurs przeznaczony dla abonentów wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj .

 • Gdynia 2019: Kontrowersje wokół składu konkursu głównego

  W piątek 12 lipca 2019 roku ogłoszono listę szesnastu filmów wchodzących w skład konkursu głównego 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zabrakło na niej kilku wyczekiwanych premier i uznanych mniejszych filmów. W środowisku filmowym nie milkną komentarze dotyczące tegorocznego konkursu.

 • Jerzy Stuhr: Blogi to samo życie!

  Znany aktor Jerzy Stuhr był jednym z jurorów konkursu Blog Roku 2010. Skrupulatnie czytał wpisy finalistów i... "mile się rozczarował".

 • Blog 27 i "Fasolki"

  Pepsi. Najzdolniejsi fani The Black Eyed Peas, którzy wykażą się wyjątkowym talentem podczas trwającego konkursu, będą mieli możliwość wystąpienia z zespołem na scenie, w trakcie wrześniowego koncertu...

 • Blog 27: "Ala nie była szczera"

  ...i spontanicznymi ludźmi. Pełną relację z czata z Tolą znajdziecie tutaj! Przypominamy, że nową wersję płyty Blog 27 "LOL" możecie wygrać w specjalnym konkursie INTERIA.PL. Nasz portal jest patronem...

 • MTV EMA: Doda, Blog 27 czy Sistars?

  ...za darmo w różnego rodzaju konkursach, organizowanych we współpracy z duńskimi patronami medialnymi oraz ze sponsorami uroczystości. W tygodniu poprzedzającym ceremonię w mieście zostaną zorganizowane...

 • Słabe filmy w konkursie w Gdyni

  To nie był dobry dzień na festiwalu w Gdyni. Kuriozalny nowelowy "Demakijaż", kiczowato prorodzinne "Nigdy nie mów nigdy" oraz - to największe rozczarowanie w konkursowej stawce - mało prawdziwe "Świnki" Roberta Glińskiego.

 • Utwór "Color of Your Life" Michała Szpaka doceniony przez internautów

  Czytelnicy oficjalnego bloga Konkursu Piosenki Eurowizji Wiwibloggs zdecydowali, że piosenka Michała Szpaka "Color of Your Life" jest najlepszym eurowizyjnym utworem Polski od 2014 roku.

 • ​Eurowizja 2018: Lukas Meijer i Margaret w duecie

  Do zaskakującego spotkania doszło podczas wywiadu dla jednego z eurowizyjnych blogów - reprezentujący Polskę (razem z Gromee'em) wokalista Lukas Meijer zaśpiewał z Margaret piosenkę "Light Me Up", z którą wystąpi w Lizbonie podczas 63. Konkursu Piosenki Eurowizji.

 • Remake znanego filmu w 60 sekund?

  Startuje konkurs Jameson Done in 60 Seconds. Aby wziąć w nim udział, trzeba nakręcić 60-sekundowy remake znanego filmu. W konkursie można wygrać zaproszenie na uroczystą galę wręczenia nagród, która odbędzie się w marcu w Londynie. Termin nadsyłania prac mija 31 stycznia 2015.

Zdjęcia na temat: konkurs na bloga