• Informacje na temat:

  konkurs one direction

Artykuły na temat: konkurs one direction
 • Nie żyje prowadząca "Love Island" Caroline Flack

  ....  Była znaną brytyjską prezenterką. Karierę rozpoczęła w 2002 roku. Najbardziej znana była z prowadzenia "The X Factor" oraz "Love Island". Była również komentatorką występów podczas Konkursu Eurowizji. Od 2016 roku wspólnie z Gethinem Jonesem prowadziła poranne programy w Heart Network. W 2009 roku spotykała się z księciem Harrym. Była związana również z młodszym o 14 lat, znanym z One...

 • Wygraj wyjazd na spotkanie z One Direction w USA! (konkurs)

  Dobra wiadomość dla fanów One Direction - tylko w RMF FM możecie wygrać wyjątkowe zaproszenie na spotkanie z zespołem 17 i 18 listopada w Orlando w USA!

 • Polskie fanki: Justin okazał brak szacunku w stosunku do nas

  ...bardzo szczęśliwe. Udało nam się spełnić marzenia i zobaczyć naszego idola na żywo. Teraz jeszcze chciałybyśmy doczekać się przyjazdu One Direction" - podsumowała grupa nastoletnich dziewczyn. Justin Drew(...) jeszcze przed rozpoczęciem koncertu zemdlały w ogromnym ścisku panującym przed sceną. Jako support Biebera śpiewała Honorata "Honey" Skarbek. Choć jej występ zakończył się dwadzieścia minut przed...

 • Cannes 2015: Orgazmów brak

  68. festiwal filmowy w Cannes nabiera rozpędu. Trzeci i czwarty dzień imprezy przyniósł ze sobą udany transfer europejskiego mistrza współczesnego kina do świata komercyjnych produkcji i druzgocący upadek Gusa van Santa (byłego laureata Złotej Palmy za film 'Słoń"), który spadł z niskiego konia. Jego nowy film bezlitośnie wygwizdano.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Fantastyczny Przybylski!

  W szóstym odcinku programu "Twoja Twarz brzmi Znajomo" uczestnicy zaprezentowali się w kolejnych wcieleniach. Kto wypadł najlepiej? Tym razem bezkonkurencyjny okazał się Marcin Przybylski!

 • "The Voice" czy "X Factor"?

  Kalifornijski hiphopowiec Snoop Dogg skomentował popularność telewizyjnych konkursów talentów.

 • Simon Cowell potwierdza, że będzie ojcem

  Pod koniec lipca pojawiły się informacje, że słynny juror konkursów talentów i magnat telewizyjny Simon Cowell zostanie ojcem. Teraz pomysłodawca "X Factora" oficjalnie potwierdził te doniesienia.

 • Kto wygra "The Voice Of Poland"?

  Po skompletowaniu drużyn jurorzy "The Voice Of Poland" rzucą swych podopiecznych w wir pojedynków na głosy. Kto z nich wyjdzie zwycięsko i zostanie "głosem Polski"?

 • Bracia Dardenne w Krakowie

  Podczas tegorocznego Krakowskiego Festiwalu Filmowego największą pozakonkursową atrakcją będą projekcje dokumentów braci Dardenne, laureatów Złotej Palmy za film "Dziecko" . Gościem festiwalu, który potrwa od 30 maja do 4 czerwca, będzie Danny Trejo ( "Desperado" , "Pewnego razu w Meksyku" ), znany z filmów Roberta Rodrigueza.

 • MTV EMA: Bednarek najlepszy w Europie Wschodniej!

  "Jesteście WIELCY, WIELCY, WIELCY! Szczerze nie spodziewaliśmy się tego!!!" - taki komunikat pojawił się na oficjalnym profilu Kamila Bednarka na Facebooku po ogłoszeniu wyników głosowania na najlepszego wykonawcę z Europy Wschodniej na MTV EMA. Bednarek zdobył najwięcej głosów spośród siedmiu nominowanych.

Wideo na temat: konkurs one direction
 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...