• Informacje na temat:

  konkurs one direction na film

Artykuły na temat: konkurs one direction na film
 • Wygraj wyjazd na spotkanie z One Direction w USA! (konkurs)

  Dobra wiadomość dla fanów One Direction - tylko w RMF FM możecie wygrać wyjątkowe zaproszenie na spotkanie z zespołem 17 i 18 listopada w Orlando w USA!

 • Cannes 2015: Orgazmów brak

  68. festiwal filmowy w Cannes nabiera rozpędu. Trzeci i czwarty dzień imprezy przyniósł ze sobą udany transfer europejskiego mistrza współczesnego kina do świata komercyjnych produkcji i druzgocący upadek Gusa van Santa (byłego laureata Złotej Palmy za film 'Słoń"), który spadł z niskiego konia. Jego nowy film bezlitośnie wygwizdano.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Fantastyczny Przybylski!

  W szóstym odcinku programu "Twoja Twarz brzmi Znajomo" uczestnicy zaprezentowali się w kolejnych wcieleniach. Kto wypadł najlepiej? Tym razem bezkonkurencyjny okazał się Marcin Przybylski!

 • Bracia Dardenne w Krakowie

  Podczas tegorocznego Krakowskiego Festiwalu Filmowego największą pozakonkursową atrakcją będą projekcje dokumentów braci Dardenne, laureatów Złotej Palmy za film "Dziecko" . Gościem festiwalu, który potrwa od 30 maja do 4 czerwca, będzie Danny Trejo ( "Desperado" , "Pewnego razu w Meksyku" ), znany z filmów Roberta Rodrigueza.

 • Simon Cowell potwierdza, że będzie ojcem

  Pod koniec lipca pojawiły się informacje, że słynny juror konkursów talentów i magnat telewizyjny Simon Cowell zostanie ojcem. Teraz pomysłodawca "X Factora" oficjalnie potwierdził te doniesienia.

 • MTV EMA 2013: Znamy nominowanych

  10 listopada w Amsterdamie odbędzie się gala wręczenia MTV European Music Awards. Poznaliśmy nominowanych do tych nagród. Najwięcej szans na statuetki mają Justin Timberlake oraz duet Macklemore & Ryan Lewis.