• Informacje na temat:

  konkurs stowarzyszenie

Artykuły na temat: konkurs stowarzyszenie
 • Jacek Bromski apeluje o konkurs na dyrektora WFDiF

  Prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich Jacek Bromski zwrócił się z prośbą do ministra kultury i dziedzictwa narodowego Piotra Glińskiego o rozpisanie konkursu na stanowisko dyrektora Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie - poinformowało Stowarzyszenie w komunikacie.

 • Rusza filmowa akcja Stowarzyszenia Nowe Horyzonty

  ..."Deerskin" Quentina Dupieuxa, "Tommaso" Abla Ferrary i "Biały, biały dzień" Hlynura Palmasona – te produkcje będzie można obejrzeć na platformach streamingowych w pierwszy weekend maja. W filmowe podróże do Francji, Włoch i Islandii zabierze widzów Stowarzyszenie Nowe Horyzonty w ramach akcji #majówkanahoryzoncie.

 • Viki Gabor i Kayah reprezentantkami Polski w międzynarodowym konkursie

  Viki Gabor i Kayah będą reprezentowały Polskę w Konkursie Piosenki OGAE. Zawalczą o wygraną przebojem "Ramię w ramię".

 • Gdynia 2019: Kontrowersje wokół składu konkursu głównego

  W piątek 12 lipca 2019 roku ogłoszono listę szesnastu filmów wchodzących w skład konkursu głównego 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zabrakło na niej kilku wyczekiwanych premier i uznanych mniejszych filmów. W środowisku filmowym nie milkną komentarze dotyczące tegorocznego konkursu.

 • 33. Tarnowska Nagroda Filmowa: 12 filmów w konkursie

  ...33. Tarnowska Nagroda Filmowa odbędzie się w tym roku w dniach 1-8 czerwca w jednym z najstarszych działających kin w Polsce, w tarnowskim Marzeniu. Do konkursu wybranych zostało 12 tytułów. Co czeka festiwalowych widzów?

 • 26 tytułów w Konkursie Filmów Krótkometrażowych 43. FPFF

  Znamy już wyniki selekcji Konkursu Filmów Krótkometrażowych 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zakwalifikowało się do niego 26 filmów wyprodukowanych przez szkoły filmowe oraz licznych producentów, w tym w ramach programu "30 minut" Studia Munka Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

 • 27 tytułów w Konkursie Filmów Krótkometrażowych 44. FPFF w Gdyni

  Znamy już wyniki selekcji do Konkursu Filmów Krótkometrażowych 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 • Nowe Horyzonty: Nowy konkurs

  Z inicjatywy Stowarzyszenia Filmowców Polskich na 5. Festiwalu Filmowym Era Nowe Horyzonty w Cieszynie po raz pierwszy odbędzie się konkurs polskich filmów dokumentalnych i animowanych. Festiwal odbędzie się w dniach 21-31 lipca w Cieszynie i w Czeskim Cieszynie.

 • 26 filmów w konkursie głównym 16. Gdańsk DocFilm Festival

  ...26 filmów dokumentalnych z 18 krajów, poruszających tematykę godności i pracy, rywalizować będzie o nagrodę główną podczas rozpoczętego w środę 16. Gdańsk DocFilm Festival. Po raz pierwszy w dodatkowym konkursie pojawią polskie krótkie filmy fabularne.

 • Tarnowska Nagroda Filmowa: 12 filmów w konkursie

  ...32. edycja festiwalu polskich filmów fabularnych - Tarnowska Nagroda Filmowa - odbędzie się od 21 do 28 kwietnia. Do konkursu wybranych zostało 12 najnowszych tytułów. Nagrodę za całokształt i wkład w polską kinematografię odbierze reżyser Janusz Majewski.

Wideo na temat: konkurs stowarzyszenie
 • "Najpiękniejsze fajerwerki ever"

  Krótkometrażowa fabuła "Najpiękniejsze fajerwerki ever" Aleksandry Terpińskiej powalczy o nagrodę w konkursie krótkometrażowym 56. Semaine de la Critique podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Pokazy we Francji będą dla wyprodukowanego przez Studio Munka, działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich filmu światową premierą. Akcja filmu toczy się współcześnie w jednym z europejskich miast