• Informacje na temat:

  konkurs taneczny

Artykuły na temat: konkurs taneczny
 • Taneczny układ

  ...konkursu zespołów ludowych. Tomek zdaje egzamin komisyjny u profesora Sarapaty. Siostra oddziałowa i doktor Tretter rozpoczynają przygotowania do ślubu.

 • Lekcja tańca ze Stefano Terrazzino

  Stefano Terrazzino przyznaje, że godzina to co prawda za mało, by nauczyć kogoś tańczyć, ale być może wystarczająco, by zachęcić do dłuższej przygody z tańcem. Tancerz zapewnia, że lubi dzielić swoimi umiejętnościami z uczniami, dlatego dołoży wszelkich starań, by zwycięzca konkursu połknął tanecznego bakcyla.

 • Nie będzie tanecznej Eurowizji w Polsce!

  Edyta Herbuś (28 l.) i Marcin Mroczek (27 l.) zajęli 1. miejsce na ubiegłorocznym konkursie tanecznej Eurowizji w Glasgow. Tym samym Polska miała pierwszeństwo w zorganizowaniu imprezy w tym roku. Nie jest to jednak, jak w przypadku wokalnej Eurowizji, obowiązek zwycięskiego państwa. Chętne kraje muszą zmierzyć się w konkursie. TVP w październiku zgłosiła chęć udziału. Przez dwa miesiące nic się...

 • Tatiana Okupnik: Ciało na parkiecie? Intymna sytuacja

  - Udział w "Tańcu z Gwiazdami" pozwolił mi się zmierzyć ze słabościami - przyznaje Tatiana Okupnik w wywiadzie dla najnowszego 21. numeru "Tele Tygodnia". Piosenkarka jeszcze kilka miesięcy temu chodziła o kulach. Teraz stanie do finałowej bitwy o zwycięstwo w tanecznym show.

 • I. Postanowienia ogólne 1. Konkurs Wizyta na planie serialu "Detektywi" , zwany dalej "Konkursem", organizowany jest przez Grupa INTERIA.PL Sp. z o.o....

 • Years & Years zwycięzcami BBC Sound of 2015

  Popularny konkurs na gwiazdę 2015 roku został rozstrzygnięty. Wygrała grupa Years & Years, będąca jednym z faworytów całego plebiscytu.

 • Szkoła

  Licealistka Monika Zarzycka ze swoim ukochanym Jankiem startuje w konkursie tanecznym. Niestety chłopak podczas spotkania z kolegami łamie rękę. Dziewczyna...

 • Ogłoszenie tytułów polskich filmów na 55. KFF

  13 kwietnia zostały ogłoszone tytuły wszystkich polskich filmów, które zostaną pokazane w czasie 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Będą one brały udział w trzech konkursach: międzynarodowych dla filmów krótkometrażowych i dokumentalnych oraz konkursie polskim. Odbędą się także pokazy pozakonkursowe zatytułowane "Panorama filmu polskiego".

 • Dzieci Mandaryny i Wiśniewskiego odznaczone przez minister edukacji!

  ...konkursów wiedzy i olimpiad przedmiotowych oraz uczniów, który uzyskali wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym na szczeblu krajowym lub międzynarodowym. Wraz z mamą Fabienne i Xavier swój...

 • The Dumplings i "Betonowy las" (zobacz teledysk)

  Duet The Dumplings wypuścił teledysk do drugiego singla - "Betonowy las" - ze swojej debiutanckiej płyty. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

Zdjęcia na temat: konkurs taneczny
Wideo na temat: konkurs taneczny
 • Rafał Maślak kupił prezenty dla swoich konkurentów w konkursie Mister International

  Rafał Maślak jest już w Seulu, gdzie będzie walczył o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata. Model przygotował specjalny układ taneczny do muzyki Justina Timberlake'a, mając nadzieję, że będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności taneczne podczas gali finałowej. Przygotował również drobne upominki dla innych uczestników konkursu, aby przełamać lody i wprowadzić miłą atmosferę za kulisami

 • Ex Machina

  Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.

 • Poskromić playboya

  "Poskromić Playboya" opowiada historię Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to także zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zda sobie sprawę, że właśnie trafił na miłość swojego życia.

Dyskusje na temat: konkurs taneczny