• Informacje na temat:

  konopka łukasz aktor

Artykuły na temat: konopka łukasz aktor
 • "Na Wspólnej": Rozrabia w serialach

  ...​W "Na Wspólnej" i "Pierwszej miłości" nie potrafi oprzeć się żadnej kobiecie. Łukasz Konopka to specjalista od kłopotów na ekranie, a w życiu prywatnym szczęśliwy mąż i ojciec bliźniąt! Teraz zagra główną rolę w nowym serialu "Oko za oko". Czy to znaczy, że lubiany przez widzów Smolny zniknie z serialu?

 • "Rasiak Song": Klip gotowy!

  W czwartek, 4 maja, na stronach INTERIA.PL odbędzie się premiera teledysku do utworu "Rasiak Song" łódzkiej grupy Superpuder. Przeróbka piosenki Skaldów "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał", z tekstem o Grzegorzu Rasiaku, napastniku reprezentacji Polski, stała się internetowym przebojem. A dziś możecie u nas zobaczyć galerię zdjęć z planu "Rasiak Song".

 • Aktorka z "Na dobre i na złe" zaręczyła się

  Emilia Komarnicka (27 l.), w popularnym serialu wcielająca się w Agatę Woźnicką, zaręczyła się ze swoim partnerem, także aktorem Łukaszem Konopką (36 l.).

 • Dla kogo filmowe "Paszporty"?

  Ogłoszono nominacje do tegorocznych Paszportów "Polityki" w kategorii "Film". Nagrody zostaną wręczone na początku 2012 roku. Kto ma szansę na to wyróżnienie?

 • Znany i rozpoznawalny aktor filmowy, teatralny i telewizyjny młodego pokolenia. Absolwent warszawskiej PWST.

 • Złote Kaczki: Koniec głosowania

  Zakończyło się głosowanie w plebiscycie Złote Kaczki 2010. Kto otrzyma nagrody? Tego dowiemy się 23 listopada podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Sali Kongresowej w Warszawie. Ceremonię obejrzą na żywo widzowie telewizyjnej Jedynki.

 • "Na Wspólnej": Serialowy rekordzista trafił “Na Wspólną”!

  Zdradzamy, że Piotra Jankowskiego zobaczymy od odcinka 2141. “Na Wspólnej" (emisja we wtorek 22 września) jako Adriana Baliszewskiego, którego Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka) ściągnie do firmy jako(...) branżę i lubiany przez widzów aktor w prawdziwym życiu jest mężem Marty Kalmus-Jankowskiej, czyli Renaty Zięby-Kraszewskiej z... “Na Wspólnej". Małżonkowie będą się więc teraz spotykać na planie...

 • Dla kogo Paszport Polityki?

  Poznaliśmy nominowanych do nagród magazynu "Polityka" w kategorii FILM. Kto tym razem ma szansę na Paszport Polityki?

 • "Na Wspólnej": Smolny odkrywa prawdę

  .... Z ufnością wyciągnie rączki i podejdzie do zajmującej się nim osoby... Z kolei Smolny (Łukasz Konopka) wciąż nie może się pogodzić z tym, że został oszukany. Przez przypadek w jednej z telewizyjnych(...) i Najmrodzki, a tak naprawdę aktor, który go udawał, stawi się na miejsce wyznaczone przez Krzysztofa. Podczas spotkania przyzna się do wszystkiego, ale odmówi złożenia zeznań na policji i... wyjaśnienia...

 • "Kryminalni" na tropie Wampira z Zagłębia

  30 lat temu o jego zbrodniach mówiła cała Polska. Za pomoc w jego schwytaniu wyznaczono kosmiczną wręcz nagrodę: milion złotych. Wampir z Zagłębia - jak nazywała go prasa - zabijał przez 7 lat. Kim był najsłynniejszy polski seryjny morderca? W kolejnych odcinkach "Kryminalnych", na to pytanie odpowie komisarz Zawada. Emisję pierwszego odcinka czwartej serii popularnego filmu zaplanowano na sobotę, 4 marca.

Wideo na temat: konopka łukasz aktor
 • Łukasz Konopka mylony ze Smolnym?

  Czy aktorowi zdarzają się sytuacje, w których mylony jest ze swoim bohaterem?

 • Lęk wysokości

  Głównym bohaterem "Lęku wysokości" jest Tomek - młody reporter telewizyjny, którego ojciec trafia na oddział psychiatryczny. Tomek jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Postanawia sprzedać mieszkanie ojca bez jego wiedzy. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu zanurza się w świat przeżyć chorego i dowiaduje się nowych rzeczy także o sobie. - To jest historia inspirowana wydarzeniami z życia. Zmaganie się z chorobą ojca towarzyszyło mi przez wiele lat. Próbowałem sobie z tym radzić i...

 • Sztuka znikania

  "Sztuka znikania", nowy film twórców nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku", jest spojrzeniem na czasy socjalizmu oczami przybysza z zupełnie innej kultury. Nieznana historia haitańskiego kapłana wudu, Amona Frémona, który na zaproszenie Jerzego Grotowskiego w 1980 roku odwiedził Polską Rzeczpospolitą Ludową. Polska była dla Amona dziwnym miejscem. Ludzie zachowywali się inaczej - godzinami stali w kolejkach, jakby chcieli pobyć razem, ale wcale ze sobą nie rozmawiali. Odprawiali...

Dyskusje na temat: konopka łukasz aktor