• Informacje na temat:

  konstrukcja

Artykuły na temat: konstrukcja
 • Treścią "Zera" jest jego konstrukcja

  ...porównań. U Altmana, którego zresztą bardzo cenię, wątki dzieją się symultanicznie, w "Zero" poruszamy się bezustannie do przodu. Ta konstrukcja jest skądinąd treścią tego filmu. Pytam się o Altmana, bo...

 • ​Drugi sezon "Wiedźmina" będzie miał prostszą konstrukcję

  Producenci "Wiedźmina" zapowiadają, że w drugiej serii skończy się mieszanie czasów akcji, przez co serial będzie łatwiejszy w odbiorze. To reakcja na głosy widzów, którym przeszkadzało to, że w pierwszym sezonie wydarzenia nie były pokazywane chronologicznie.

 • "Dwie wieże" bez konstrukcji

  W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów, o kontynuacji filmu "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" , obrazie "Władca pierścieni: Dwie wieże" , opowiadali reżyser historii, Peter Jackson oraz Sean Astin i Orlando Bloom, aktorzy grający w filmowej adaptacji trylogii Tolkiena.

 • Trupa Trupa "Of The Sun": Trójmiejski zgiełk eksportowy

  Nowy, piąty już album trójmiejskiego zespołu Trupa Trupa to w dużej mierze podobna konstrukcja co poprzednie albumy, choćby "Headache" czy "Jolly New Songs". Zbiór piekielnie melodyjnych, opartych na repetycjach numerów, które z tej powtarzalności i wypracowanych do perfekcji patentach czerpią swoją siłę.

 • "Dwie Wieże": Pokaz przesunięty!

  ..., którą rozpatrywać możemy jako sumę najważniejszych tendencji rozwojowych powstających na przestrzeni historii rozwoju muzyki symfonicznej. Przemyślana konstrukcja dzieła wymaga użycia rozbudowanego...

 • Wypadek przed koncertem J. Timberlake'a

  Potężna stalowa konstrukcja, stanowiąca podstawę scenografii na wspólnych koncertach Christiny Aguilery i Justina Timberlake'a runęła podczas przygotowań do występu gwiazd w "Boardwalk Hall" w Atlantic City w USA w sobotę, 9 sierpnia. Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby wypadek wydarzył się w czasie koncertu.

 • Chilly Gonzales oskarża Hoziera. "Take Me To Church" plagiatem?

  Kanadyjski muzyk wziął na warsztat słynny utwór w ramach swojego cyklu na Youtube. Gonzales w ramach niego opisuje konstrukcje znanych przebojów.

 • Uczestnik koncertu Adele trafił do szpitala

  Podczas koncertu Adele w Glasgow doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, w wyniku którego jeden z uczestników został ranny. Mężczyzna uderzony przez spadający fragment konstrukcji oświetleniowej trafił do szpitala.

 • "Miss Impossible" : Trudy dojrzewania

  Film Emelie Deleuze przypomina w swej konstrukcji niedawną produkcję Lukasa Moodyssona "We Are the Best!". W równie uroczy, zabawny, ale i niezwykle mądry sposób porusza kwestię dojrzewania.

 • Córka Paula Walkera pozywa Porsche

  Niemal dwa lata po tragicznej śmierci Paula Walkera, 16-letnia córka gwiazdora - Meadow - pozywa koncern Porsche winiąc za tragedię konstrukcję auta, którym jechał jej ojciec.

Zdjęcia na temat: konstrukcja
Wideo na temat: konstrukcja
 • "Diagnoza": Widz współczuje bohaterce

  Xawery Żuławski, reżyser "Diagnozy", opowiedział nam, na czym polega konstrukcja serialu. - Nasza gra polega na tym, że widz wie więcej - zdradza Żuławski.

 • "Prosta historia o miłości"

  , ale nie wiemy czy "filmową", czy "realną". Te dwa plany przeplatają się wzajemnie i uzupełniają. To konstrukcja rozrywana retrospekcjami i ingerencjami scenarzystów-demiurgów. Oni wymyślają fabularny

Dyskusje na temat: konstrukcja