• Informacje na temat:

  kontrakt reklamowy

Artykuły na temat: kontrakt reklamowy
 • Sugababes: Słodki kontrakt reklamowy

  Popularne brytyjskie trio Sugababes podpisało lukratywny, "słodki" kontrakt, opiewający na 400 tysięcy dolarów. Zgodnie z umową, Mutya Buena, Keisha Buchanan i Heidi Range reklamować będą nowy produkt firmy Nestle, nazwany "Kit Kat Kubes". Tymczasem wkrótce ukaże się nowa płyta londyńskiego zespołu.

 • Celine Dion: Kontrakt reklamowy

  Wszystko wskazuje na to, że Celine Dion nawiąże dłuższą współpracę z firmą Chrysler. Piosenkarka będzie reklamować samochody tej marki, a w związku z kampanią, na rynku ukaże się także kolejny singel wokalistki. Firma będzie natomiast sponsorować wystawiany w Las Vegas show "A New Day", w którym występuje Dion. Jak podają szefowie firmy Chrysler, słynna Kanadyjka jest wręcz idealna do reklamowania produktów tej marki.

 • Rihanna z najlepszą pozycją na rynku reklamowym

  Według danych The NPD Group wokalistka ma spośród wszystkich celebrytów największy potencjał na podpisywanie lukratywnych kontraktów. Obecnie Rihanna współpracuje m.in. z Pumą, Jeepem i Samsungiem. A jej wynik punktowy w specjalnym zestawieniu wynosi 367. To prawie czterokrotnie silniejsza pozycja niż innych celebrytów. Przypomnijmy, że w tym roku ma ukazać się ósmy album Rihanny "Anti...

 • Mick Jagger bez kontraktu

  Mick Jagger stracił kontrakt z wytwórnią Virgin. To było do przewidzenia po tragicznej sprzedaży nowej płyty i jeszcze gorszej drugiego singla "Visions Of Paradise". Wcześniej wydawnictwa frontmana The Rolling Stones były promowane bardzo kosztowną kampanią reklamową.

 • 60-letnia Kim Basinger podpisała kontrakt z agencją modelek

  Amerykańska aktorka Kim Basinger wróciła do swoich korzeni, czyli modelingu. Aktorka w wieku 60 lat podpisała kontrakt z czołową agencją modelek. Co ciekawe - to ta sama agencja, w której pracuje jej córka...

 • Aktorka Gwyneth Paltrow podpisała milionowy kontrakt reklamowy ze znaną firmą kosmetyczną.

 • Willis reklamuje polską wódkę

  Bruce Willis będzie twarzą jednej z popularnych marek polskiej wódki. Za czteroletni kontrakt reklamowy hollywoodzki gwiazdor otrzyma 16 mln dolarów - ustaliła "Rzeczpospolita".

 • Bruce Willis polubił polską wódkę

  Bruce Willis, "twarz" wódki Sobieski, produkowanej przez francuską firmę Belvedere, przedłuża ten kontrakt reklamowy. Zapłatą będą akcje Belvedere - informuje we wtorek agencja Reutera.

 • Robbie Williams modelem

  Robbie Williams podpisał kontrakt reklamowy z firmą odzieżową Gio-Goi. Zdaniem przedstawicieli firmy, brytyjski wokalista jest "idealny", ponieważ wiadomo, że od zawsze dbał o swój wizerunek.

 • Jola Rutowicz jako top model

  ...tygodnikowi "Takie jest życie", przed nią pierwszy kontrakt reklamowy. Rutowicz, która wystąpiła ostatnio w pokazie marki Ed Hardy, ma już niedługo zostać twarzą tej firmy. O tym, że to duży prestiż, świadczy chociażby fakt, że wcześniej markę reklamowała sama Joanna Krupa! Znajomy Joli twierdzi, że kontrakt z firmą będzie dla niej wyjątkowo opłacalny. - Za sam udział w ich pokazie mody zgarnęła naprawdę...

Zdjęcia na temat: kontrakt reklamowy
Wideo na temat: kontrakt reklamowy
 • Sandra Kubicka przez "Taniec z gwiazdami" straciła intratny kontrakt

  To nie jest łatwy czas dla Sandry Kubickiej (24 l.). Przez udział w "Tańcu z gwiazdami" modelka straciła intratny kontrakt reklamowy.

 • Katarzyna Bosacka unika tematu TVN-u jak ognia!?

  Katarzyna Bosacka (47 l.) została wyrzucona ze stacji TVN w trybie natychmiastowym w czerwcu tego roku. Powodem był kontrakt reklamowy, który podpisała bez wymaganej umową zgody. Podczas ostatniej rozmowy zapytaliśmy się jej czy w przyszłości chciałaby tam wrócić. Jej odpowiedzi były bardzo wymigujące!

 • Anna Lucińska rozczarowana polskimi piłkarzami

  Jestem trochę zła i rozczarowana, że nie mieliśmy żadnych wyników na mundialu - mówi Anna Licińska. Nie zgadza się jednak z falą krytyki wobec polskich piłkarzy, zwłaszcza dotyczącą ich stylu życia i kontraktów reklamowych.

Dyskusje na temat: kontrakt reklamowy