• Informacje na temat:

  kontrowersyjna dziedziczka

Artykuły na temat: kontrowersyjna dziedziczka
 • Weekend w serialach

  Co zobaczymy w serialach w trakcie świątecznego weekendu? Sprawdźcie!

 • Paris Hilton jako Matka Teresa?

  Hinduski reżyser T Rajeevnath zamierza zaangażować kontrowersyjną Paris Hilton ( "Dom woskowych ciał" , "Zoolander" ) do filmu biograficznego o Matce Teresie z Kalkuty. Dziedziczka hotelowej fortuny spodobała się reżyserowi z Bollywood, bo... odmówiła "Playboy'owi" pozowania do rozbieranej sesji.

 • Strona Paris Hilton zamknięta

  Strona internetowa, na której ujawnione zostały osobiste sekrety Paris Hilton, została w końcu zamknięta po interwencji sławnej dziedziczki.

 • 50 Cent obraził Paris Hilton

  Raper 50 Cent bardzo obcesowo potraktował kontrowersyjną celebrity. A plotka rskie media jeszcze niedawno przekonywały o ich romansie...

 • Paris Hilton grzeczna w Dubaju

  Znana dziedziczka hotelarskiej fortuny Paris Hilton twierdzi, że nauczyła się ostatnio wiele o kulturze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i obiecała, że w bliskowschodniej wersji jej reality show nie pojawi się ani alkohol, ani przekleństwa, jak to miało miejsce w seriach z Los Angeles i Londynu.

 • Paris Hilton i afera alkoholowa

  Producenci słynnego włoskiego białego wina musującego - prosecco, głównie z okolic Treviso na północy Włoch, wypowiedzieli wojnę sprzedawanemu w innych krajach napojowi w puszcze o tej nazwie.

 • Wstrząsające zbrodnie

  Od 7 października będzie można oglądać serial dokumentalny "Opowieści Freda Dinenage'a", w którym znany dziennikarz brytyjski Fred Dinenage opowie o morderstwach, które wstrząsnęły Wielką Brytanią w XX wieku.

Wideo na temat: kontrowersyjna dziedziczka
 • Conan Barbarzyńca 3D

  Ekranizacja przygód jednego z najsłynniejszych herosów w historii kina i literatury tym razem zrealizowana w technologii 3D! Przesiąknięta klimatem magii i tajemnicy opowieść o przygodach herosa z Cimmerii. Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa wojna. Khalar Singh - potężny władca i czarnoksiężnik, zgładzi całe plemię małego Conana. Prawie całe - na swoje nieszczęście nie zdoła schwytać walecznego...

 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...

 • Movie 43

  W "Movie 43" wielkie gwiazdy Hollywood - Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Gerard Butler, Emma Stone, Kevin Spacey, Uma Thurman, Terrence Howard i dziesiątki innych - obnażają swoje prawdziwe oblicza nie próbując się powstrzymywać przed absurdalnym, niedorzecznym, kontrowersyjnym, przekraczającym wiele granic humorem.