• Informacje na temat:

  kontrowersyjna inwestycja

Artykuły na temat: kontrowersyjna inwestycja
 • Najcenniejszy winyl świata kosztuje...

  Rolling Stones, którą wycenia się na 1600 dolarów. "Okazuje się, że płyty analogowe to znakomita inwestycja. Niestety, jedyną ich wada jest to, że często słuchane szybko się zużywają" - skomentował Ian...

 • Wojciech Cejrowski: Szukam roboty łatwej i przyjemnej

  Kolorowy, kontrowersyjny, katolicki - słynny podróżnik Wojciech Cejrowski stworzył własne imperium, które przynosi mu krocie. Ludzie cenią go za edukacyjne wartości programów oraz konserwatywne poglądy.

 • "Szarlatan" Agnieszki Holland trafi do polskich kin latem 2020

  Nowy film Agnieszki Holland "Szarlatan" trafi na ekrany polskich kin późnym latem 2020 - poinformował dystrybutor obrazu, Gutek Film.

 • Kto podbije Zachód?

  ...ujawnić, czy ta inwestycja się opłaciła. Z drugiej strony w pewien sposób przetarli szlaki, ludzie usłyszeli o Myslovitz. Być może będzie to procentowało w przyszłości, gdy zespół wyda kolejny album...

 • Międzyzdroje: Komercja czy sztuka

  ...w całości takie produkcje. "Dziś film to inwestycja, która powinna się zwrócić" - powiedział. Według Kolbergera, sponsorzy obawiają się ryzyka. "Mamy rok Paderewskiego, powstał scenariusz filmu o tym...

 • 5 najbogatszych postaci w światowym hip hopie

  Magazyn "Forbes" udostępnił w sieci zestawienie pięciu najbogatszych postaci w światowym hip hopie. Na czele niepodzielnie rządzą Diddy oraz Dr. Dre z majątkiem przekraczającym ludzką wyobraźnię.

 • Co TVP wyprodukuje w kryzysie?

  Czy TVP będzie nadal finansowała polskie produkcje w dobie kryzysu, a jeśli tak, to jakie? "Przy każdym produkowanym przez nas filmie czy serial u jeszcze raz zastanowimy się, czy i jaki ma dla nas sens artystyczny, misyjny i ekonomiczny" - mówi "Gazecie Wyborczej" Sławomir Jóźwik, dyrektor Agencji Filmowej TVP.

 • Rusin: Na szczęście już nie łączą mnie z Lisem

  ...wpadła. - Chciałabym bardzo stworzyć pierwszy w Polsce projekt Eko-Spa. Jestem na etapie rozmów. Oczywiście to nie jest moja inwestycja, bo nie mam takich możliwości. Zaraziłam tylko kogoś takim pomysłem...

 • "Zbyt wielcy, by upaść": Anatomia kryzysu ekonomicznego

  W piątek, 21 września, na sklepowe półki trafia telewizyjny film stacji HBO "Zbyt wielcy, by upaść". Opowieść o przyczynach wybuchu kryzysu ekonomicznego w 2008 roku zdobyła aż 11 nominacji do nagród Emmy.

 • Weekend w kinie: Patrz i przeżywaj

  Spośród siedmiu premier nadchodzącego weekendu, dwa filmy były z pewnością szczególnie oczekiwane: kolejny obraz sagi "Zmierzch" oraz "Paranormal Activity". Niezależnie od tego, czy ulegniemy czarowi wampirycznej historii, czy będziemy drżeć przed zjawiskami nadprzyrodzonymi - te filmy na pewno nie pozostawią nas obojętnymi.

Zdjęcia na temat: kontrowersyjna inwestycja