• Informacje na temat:

  kontrowersyjna skandalistka

Artykuły na temat: kontrowersyjna skandalistka
 • 46-letnia skandalistka prosi o pomoc

  Kontrowersyjna wokalistka Courtney Love szuka pomocy. Właśnie zaapelowała do swojego przyjaciela Marlona Richardsa, syna słynnego gitarzysty Rolling Stones, o pomoc w walce z jej "uzależnieniami". Nie wiadomo o jakich nałogach mowa. 46-letnia piosenkarka przyznała się w przeszłości do swego uzależnienia od kokainy i heroiny.

 • Pussy Riot na Jarocin Festiwal 2018: Rosyjskie skandalistki wystąpiły w Polsce

  Pierwszego dnia festiwalu w Jarocinie jedną z gwiazd był rosyjski zespół Pussy Riot. Punk rockowe skandalistki wystąpiły w Polsce po raz pierwszy. Zobacz zdjęcia z ich show.

 • Zanim Miley Cyrus została etatową skandalistką. 10 lat od sesji dla "Vanity Fair"

  Miley Cyrus przez wiele lat była znana ze swoich kontrowersyjnych zachowań. Jednak jeden z pierwszych skandali, jakiego była bohaterką, wybuchł nieco przypadkowo. A wszystko przez sesje zdjęciową dla magazynu "Vanity Fair".

 • Wdowa, skandalistka, czasem artystka

  Jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu Orange Warsaw (28-29 sierpnia) będzie Courtney Love, która przyjedzie do Warszawy ze swoim zespołem Hole. 46-letnia wokalistka uważana jest za najbardziej kontrowersyjną kobietę w historii rocka. Zasłużyła?

 • Irlandzka skandalistka w wersji reggae

  "Throw Down Your Arms" to tytuł najnowszej płyty Sinead O'Connor, słynnej irlandzkiej wokalistki, która wielokrotnie wywoływała szok swoim kontrowersyjnym zachowaniem. Album to specyficzny, gdyż zawiera nowe wersje znanych kompozycji reggae. Portal INTERIA.PL objął patronat medialny nad tym wydawnictwem, które trafiło do sklepów w poniedziałek, 27 lutego.

 • Peaches, jedna z najbardziej kontrowersyjnych artystek na scenie muzycznej, zaprosiła do udziału w nagraniu swej najnowszej płyty wielu uznanych artystów. Wokalistce pomogą między innymi Josh Homme (Queens Of The Stone Age), popularna ostatnio kanadyjska piosenkarka Feist czy Joan Jett, gwiazda lat 80. Na następcy słynnego "Fatherf**kera" z 2003 roku usłyszmy także perkusistę Sama Maloney'a (kiedyś w Hole) czy Nicole Morier z Electrocute.

 • Rosyjskie skandalistki. Co zapamiętaliśmy z kariery t.A.Tu.?

  Na początku XXI wieku niemal każdy znał ich utwory na pamięć, a działalność formacji wywoływała niejednokrotnie szok i oburzenie wśród bardziej konserwatywnej publiczności. Mimo że kariera duetu t.A.T.u skończyła się niemal tak szybko jak się zaczęła, grupa została zapamiętana przez słuchaczy.

 • Wolę być lesbijką, niż sypiać z papieżem

  Anna Mucha, czołowa skandalistka polskiego show-biznesu, po 10 latach wraca na duży ekran! W komedii "Och, Karol 2", która trafi do kin 21 stycznia 2011, wciela się w Mirę. Jej bohaterka jako jedyna opiera się urokowi tytułowego bohatera (Piotr Adamczyk). Dlaczego? Bo woli kobiety!

 • Lady Gaga piła tequilę z Maczetą

  Lady Gaga, czołowa skandalistka show-biznesu, po raz pierwszy na dużym ekranie! Tej jesieni kontrowersyjną artystkę zobaczymy w filmie "Maczeta zabija" - kontynuacji wystrzałowego hitu Roberta Rodrigueza, gdzie zadebiutuje w roli zmysłowej La Camaleón.

 • Awantura o Kim Kardashian

  Dla jednych niekwestionowana królowa amerykańskiego show-biznesu, dla innych - skandalistka, która sławę zawdzięcza nie talentowi, a smykałce do biznesu i autopromocji. Nagroda przyznana Kim Kardashian przez prestiżową modową organizację wzbudziła sporo kontrowersji.

Wideo na temat: kontrowersyjna skandalistka
 • Czeska celebrytka szuka bogatego męża w Polsce!

  Okazuje się, że celebryci u naszych południowych sąsiadów są jeszcze bardziej zdesperowani i kontrowersyjni, niż polskie miłośniczki ścianek i czerwonych dywanów. Jedną z takich osób jest Nicky Tučková, czeska skandalistka próbująca śpiewać. Choć w jej przypadku słowo "śpiewać" jest ewidentnym nadużyciem. Ostatnio internet podbija jej nowa piosenka o tajemniczym Polaku, który złamał jej serce

Dyskusje na temat: kontrowersyjna skandalistka
 • Re: Ponosi ją na ringu

  producenci poszli na łatwiznę i zamiast mozolnych castingów tak jak w przypadku Brzyduli ,zaproszono znane twarze, licząc na łatwy sukces.Obsada w głownej roli Ani Muchy jest najbardziej kontrowersyjna. Mocno opatrzona skandalistka ,idąca przez życie z tupetem i bez zachamowań ,nie będzie wiarygodna w takiej roli , a z Filipem Bobkiem wogóle nie pasują , wygladaja razem śmiesznie . Serial

 • Re: Ponosi ją na ringu

  producenci poszli na łatwiznę i zamiast mozolnych castingów tak jak w przypadku Brzyduli ,zaproszono znane twarze, licząc na łatwy sukces.Obsada w głownej roli Ani Muchy jest najbardziej kontrowersyjna. Mocno opatrzona skandalistka ,idąca przez życie z tupetem i bez zachamowań ,nie będzie wiarygodna w takiej roli , a z Filipem Bobkiem wogóle nie pasują , wygladaja razem śmiesznie . Serial