• Informacje na temat:

  kontrowersyjny obiekt

Artykuły na temat: kontrowersyjny obiekt
 • ​Jennifer Lopez porównana do... wystawy sklepowej

  Imponująca suknia balowa od Valentino, w której Jennifer Lopez pojawiła się na gali wręczenia Złotych Globów, była jedną z najbardziej oryginalnych i intrygujących stylizacji tej imprezy. Powłóczysta kreacja, ozdobiona olbrzymią, zielono-złotą kokardą, stała się też obiektem żartów internautów. Memy na jej temat są hitem sieci.

 • Skandal na Festiwalu Muzyki Tanecznej. Jest zgłoszenie do Rzecznika Praw Dziecka

  Radek Liszewski wystąpił pierwszego dnia Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach (10 sierpnia). W trakcie piosenki "Jesteś zarąbista" ( posłuchaj! ) wokalista zszedł do publiczności, aby zaśpiewać w tłumie jej fragment. Liszewski usiadł obok rodziny z dziećmi i słowa "Umiesz kręcić pupą i fajnie ruszasz się / Obiektem pożądania właśnie stałaś się" zaadresował do jednej z dziewczynek...

 • Edyta Górniak odwołuje koncerty

  Edyta Górniak, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która niedawno stała się obiektem krytyki mediów i kibiców po kontrowersyjnym wykonaniu naszego narodowego hymnu przed meczem z Koreą, zdecydowała się odwołać swoje najbliższe koncerty. Powody tej decyzji są trochę niejasne.

 • Mel Gibson przyzna Złote Globy

  Kontrowersyjny aktor i reżyser Mel Gibson będzie jednym z prezenterów wręczających nagrody podczas ceremonii rozdania Złotych Globów.

 • Eurowizja 2019: Bilal Hassani jak Conchita Wurst? Poznaj francuskiego reprezentanta

  ...". Z powodu swojej orientacji i ekstrawaganckiego wyglądu spotykał się z wieloma nieprzyjemnościami. Kiedy zdecydował się wziąć udział w eliminacjach di Eurowizji, stał się obiektem homofonicznych...

 • Marilyn Manson: Seul zamiast Nowego Jorku

  Marilyn Manson nie jest mile widziany w wielu amerykańskich miastach. Ostatnio właściciele obiektu "Six Flags" w stanie Nowy Jork nie zgodzili się na występ kontrowersyjnej grupy na mającym się tam odbyć koncercie w ramach festiwalu Ozzfest. Zespół dostał natomiast zielone światło od władz koreańskiego Seulu.

 • "Fahrenheit 9.11" propaguje terroryzm?

  ..."Fahrenheit 9.11" , najnowszy obraz Michaela Moore'a, nie będzie pokazywany w niektórych kinach w stanie Iowa, w USA. Choć kontrowersyjna produkcja trafiła już na ekrany 1710 kin w Stanach Zjednoczonych i święci niemałe sukcesy, R.L. Fridley, właściciel sieci kin "Fridley Theaters" w Des-Moines, w stanach Iowa i Nebraska, zabronił wyświetlania obrazu w należących do siebie obiektach.

 • Drastyczne sceny z Britney

  ...dziennikarze nie szczędzą cierpkich słów pod adresem twórców "South Park". Co ciekawe, to właśnie dziennikarze są głównym obiektem drwin twórców epizodu. W pierwszej scenie prezenter telewizyjny...

 • A Perfect Circle po raz pierwszy w Polsce: Relacja i zdjęcia z koncertu w Tauron Arenie Kraków

  Wydawałoby się, że obecność Chelsea Wolfe i A Perfect Circle na jednej scenie podczas sobotniego (15 grudnia) koncertu w krakowskiej Tauron Arenie zaowocuje pogrążającym w smutku koncertem. A jednak był w tym ogrom energii, który sprawił, że skutecznie dało się zapomnieć o kiepskich warunkach atmosferycznych poza obiektem.

 • Drastyczne sceny z Britney

  ...dziennikarze nie szczędzą cierpkich słów pod adresem twórców "South Park". Co ciekawe, to właśnie dziennikarze są głównym obiektem drwin twórców epizodu. W pierwszej scenie prezenter telewizyjny...