• Informacje na temat:

  kontrowersyjny obiekt

Artykuły na temat: kontrowersyjny obiekt
 • Są nowe dowody w sprawie Doroty R.-S.! Pogrąży ją jedna fotografia?

  .... Śledczy ustalili jednak, że gwiazda mija się z prawdą.  Okazuje się bowiem, że celebrytka była w tym czasie w hotelu Marriott.  "Dysponujemy obiektywnym materiałem potwierdzającym zdarzenia, które...

 • Mateusz Damięcki: Od "50 twarzy Greya" do serialu "Na dobre i na złe"

  Mateusz Damięcki przyznaje, że uwielbia pracować i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień zdjęciowy na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie od maja wciela się w rolę doktora Radwana. Poza tym młodego aktora możemy wciąż oglądać w spektaklu "Klaps! 50 twarzy Greya", który jest pastiszem kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • ...widoki, palmy i Halinka w kostiumie kąpielowym na jachcie. Jednak największą sensację wywołało zdjęcie z lwem! Gwiazda odwiedziła Park Casela, który jest obiektem zoologiczno-rozrywkowym. Za dodatkową...

 • Jeremy Clarkson do... pośredniaka?

  Już ponad pół miliona osób podpisało petycję, wzywającą BBC do cofnięcia decyzji o zawieszeniu Jeremy'ego Clarksona. Popularny prezenter miał uderzyć producenta programu "Top Gear". Jeśli Clarkson zostanie zmuszony do opuszczenia korporacji, może ona zostać obciążoną roszczeniami o odszkodowania przez stacje telewizyjne, które podpisały z BBC wieloletnie kontrakty na emisję legendarnego programu.

 • Tomasz Lis, Daniel Olbrychski, Kamil Durczok, Monika Olejnik i inni – to oni wzbudzają kontrowersje

  ...2015 rok obfitował w liczne skandale i sporne sytuacje. Wielu ich bohaterów już na zawsze straciło sympatię opinii publicznej. Bulwersowali, krytykowali i budzili negatywne emocje. Z tego powodu znaleźli się w zestawieniu najbardziej kontrowersyjnych gwiazd i celebrytów! Słusznie?

 • Marilyn Manson: Seul zamiast Nowego Jorku

  Marilyn Manson nie jest mile widziany w wielu amerykańskich miastach. Ostatnio właściciele obiektu "Six Flags" w stanie Nowy Jork nie zgodzili się na występ kontrowersyjnej grupy na mającym się tam odbyć koncercie w ramach festiwalu Ozzfest. Zespół dostał natomiast zielone światło od władz koreańskiego Seulu.

 • Narzeczony Julii Pietruchy bez wąsów. Przystojny?

  Ian Dow, amerykański narzeczony Julii Pietruchy (23 l.) i obiekt drwin polskich internautów, zrezygnował z kontrowersyjnego image'u i zgolił swoje sumiaste wąsy. Poznalibyście go? Jak wam się teraz podoba?

 • Edyta Górniak odwołuje koncerty

  Edyta Górniak, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która niedawno stała się obiektem krytyki mediów i kibiców po kontrowersyjnym wykonaniu naszego narodowego hymnu przed meczem z Koreą, zdecydowała się odwołać swoje najbliższe koncerty. Powody tej decyzji są trochę niejasne.

 • Darzą mnie sympatią

  ...wędkować, dlatego też chętnie biorę udział w tych zawodach. Za każdym razem mam sporo szczęścia. Czy ma pani wrażenie, że pani życie prywatne jest obiektem zainteresowania mediów? - Bywa, że...

 • Cradle Of Filth znów na indeksie

  Brytyjska grupa Cradle Of Filth, która w grudniu minionego roku gościła w Krakowie, po raz kolejny stała się obiektem ataku stróżów moralności. 4 stycznia szkocka policja urządziła nalot na sklep Tower Records w Glasgow i skonfiskowała kontrowersyjne koszulki zespołu, opatrzone napisem "Jesus Is A Cunt".