• Informacje na temat:

  kontynuacja blondynki

Artykuły na temat: kontynuacja blondynki
 • "Blondynka": Sławomir Zapała ma wpływ na wielkość... biustu swej żony?

  Sławomir Zapała, czyli Paweł z "Blondynki", nie kryje, że uważa swoją żonę Magdę za najseksowniejszą kobietę na świecie. Ostatnio zdradził fanom, że wie, co robić, aby biust jego ukochanej zawsze wyglądał jak... nowy i sprawiał wrażenie większego niż jest w rzeczywistości!

 • Paweł Domagała znów "wkręca"

  "Wkręceni 2" to kontynuacja komedii Piotra Wereśniaka z 2013 roku. Gwiazdą obu części jest Paweł Domagała - tym razem jego bohater "Szyja" jest główną postacią filmu. Chociaż obraz przedstawia kulisy polskiego show-biznesu, prywatnie aktor dystansuje się od branży rozrywkowej.

 • "Blondynka": Zmiany w obsadzie serialu

  ...być ścisła kontynuacja. Trochę bym to porównała do pracy w teatrze, gdzie niejednokrotnie dublowałam koleżankę. To jest oczywiste, że chcesz w jakiś sposób kontynuować to, co stworzyła twoja...

 • Robert Górski: Sześciosekundowa rola

  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robert Górski, zagrał epizodyczną rolę w komedii "Wkręceni 2". "Niektórzy mogą się nawet nie zorientować, że byłem na ekranie. Wystarczy, że w momencie, kiedy się pojawiam, czytali sms-a" - komentuje komik.

 • "Blondynka": TVP1 dystansuje konkurencję

  Piąty sezon "Blondynki" z Natalią Rybicką w roli tytułowej okazał się strzałem w dziesiątkę. Z odcinka na odcinek serial TVP1 ma coraz większą oglądalność. W niedzielę 5 lutego "Blondynka" odnotowała rekord w bieżącej ramówce, zarówno pod względem widowni, jak i udziałów. Wynosił on ponad 3,3 mln widzów (gr. 4+), przy udziałach 19,2 proc. "Blondynka" była absolutnym liderem pasma, dystansując...

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

 • "Blondynka" z Natalią Rybicką w roli głównej

  Piąty sezon "Blondynki" jest kontynuacją serii, która startując na antenie TVP1 w 2010 roku, została wybrana przez widzów najlepszym debiutem tego roku! Każda seria odnosi sukcesy  i przyciąga(...). W piątym sezonie "Blondynki" bohaterowie serialu, którzy w poprzednich odcinkach zdobyli  sympatię widzów, ponownie oczarują i wprowadzą w klimat urokliwego miasteczka Majaki. Pojawią się nowe, znaczące...

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • "Blondynka" wraca już 1 września!

  ...1 września o godzinie 20.20 Program 1 TVP wyemituje premierowy odcinek drugiej serii "Blondynki". Gwiazdy serialu na czele z Julią Pietruchą, czyli Sylwią Kobus, obejrzały go podczas specjalnej projekcji dla przedstawicieli mediów!

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.